Astroloji

 

 

 
Akrep (24.11.2020)
Yalnızlık yorgunu olduğunuz ve sevgiyi yaşamak istediğiniz bir gündesiniz. Bu duygunun sizi düşürmesine izin vermeyin. Zira zorlu bir dönüşümün içinden mutlu bir şekilde çıkacaksınız.
 
Aslan (24.11.2020)
Finansal kaynaklarınızı bir uzman eşliğinde değerlendirmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Yeni yatırım kaynakları seçiminde kusursuz beklentiler içerisinde olabilirsiniz fakat unutmamalısınız ki kazanç ve kayıp beraber hareket eden ikilidir. Risk alma seviyenizi belirlemelisiniz.
 
Balık (24.11.2020)
Kariyer alanınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal cevaplar vermek yerine konuya profesyonel yaklaşmalısınız. Çevrenize yansıttığınız pozitif enerji kıskanılıyor olabilir. Umudunuzu kırmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. Umut her şeydir.
 
Başak (24.11.2020)
Alıngan duygularınız sizleri yorabilir. Hassas olduğunuz konularda partnerinizi uyarırsanız üzülmenize engel olabilir. Takıntılı yaklaşımınız gündelik yaşantınızı zora sokuyor olabilir. Üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız psikolojik destek almayı denemelisiniz.
 
Boğa (24.11.2020)
Hukuki konularınız var ise çözülmesi konusunda anlaşmaya varmak isteyebilirler. Duygularınıza göre hareket etmeniz yanlış karar almanıza neden olabilir. Bugün daha rasyonel bir akıl içinde olmayı seçin.
 
İkizler (24.11.2020)
İşlerinizi birlikte yürüttüğünüz kişilere yaklaşımınız daha yumuşak olmalıdır. Sevecen tavırlarınız sizlere gönül bağı kurmalarına yardımcı olacaktır. Çalışma koşullarınızda bir takım yapacağınız iyileştirme çalışmaları bugün büyük başarılar elde etmenize yardımcı olacaktır. İlişkilerde ipleri germeden ilerleyin.
 
Koç (24.11.2020)
Yeni bir eğitim hayatına başlamak istiyor olabilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak ve heyecan katmak adına sizin tarzınıza uymayan bir alanı seçmeniz tutkularınızı hayata geçirecektir. Sosyal çevrenizde güzel işlere bugün imza atabilirsiniz.
 
Kova (24.11.2020)
Toplum gönüllüsü olarak çalışmanız her ortamda gözlerin sizlerin üzerine çevrilmesine yol açabilir. Olumlu düşüncelerinizi duygularınızla birleştirdiğinizde verimli projelerin mimarı oluyorsunuz. Bunu yapmaya devam edin.
 
Oğlak (24.11.2020)
Kariyer hayatınız ve tutumlarınızı değerlendireceğiniz bir gündesiniz. Emeklerinizin karşılığını almak isterken doğru zamanı da düşünmelisiniz.
 
Terazi (24.11.2020)
Bugün birlikte iş yaptığınız insanlarla bir araya gelerek gidişatınız ve gelecek planlarınız hakkında konuşabilirsiniz. Farklı fikirleri değerlendirmek, bazı eksik ve hatalı yanları fark etmenizi sağlayabilir.
 
Yay (24.11.2020)
Ailenizin sevgisini hissedemediğinizde ruhunuzun beslenemediğini düşünebilirsiniz. Bu ihtiyacı karşılamak adına arayışa girerken yanılgıya düşebileceğinizi unutmayın.
 
Yengeç (24.11.2020)
Günlük işlerinizi yaparken duygusal duygu durumunuzu çevrenize yansıtıyor olabilirsiniz. Sizleri tanımayan kişiler sorunlarınızın olduğunu düşünüyor olabilir. Kendinize başkasının gözünden bakabilirseniz asıl problemi fark edebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı