Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 21:59 Bu haber 498 kez okundu
 
AK Gençlerden Mütercimler'e Suç Duyurusu
AK Parti Niğde İl Gençlik Kolları, imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
SİYASET Haberi
AK Gençlerden Mütercimler'e Suç Duyurusu

Fatih Emlak 665x90

AK Parti Niğde İl Gençlik Kolları, imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

AK Parti Niğde Gençlik Kolları üyeleri, Niğde  Adliyesine  giderek katıldığı televizyon programında imam hatip okulu mezunlarına yönelik ifadelerinden dolayı Mütercimler hakkında  suç duyurusunda bulundu.  Niğde Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Giray, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Şafak’da gençlere destek verdi.

Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Baloğlu, imam hatip liselerinin başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ülkeye büyük hizmetleri olan pek çok kişiyi yetiştirmiş kurumlar olduğunu söyledi.

Baloğlu, şunları dedi: “"Bizler AK Parti Niğde Gençlik Kolları olarak, imam hatip lisesi mezunları, mensupları ve imam hatip liselerine yürekten bağlı gençler olarak ne imam hatip liselerini ne de imam hatip lisesi mezun ve mensuplarını asla yalnız bırakmayacağız. Kimsenin Türkiye'nin güzide okulları ve mezunlarını kötülemesine ve iftira etmesine asla izin vermeyeceğiz. Yine bilinmesini isteriz ki, imam hatip liselerini seven, çocuklarını bu okullara gönderen, mezunlarının ülke için faydalı olduğuna inanan milyonlar, bu ağır ve çirkin ithamlara asla razı olmayacak ve imkan vermeyeceklerdir."

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör:
Etiketler: AK, Gençlerden, Mütercimler'e, Suç, Duyurusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı