Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 19:47 Bu haber 620 kez okundu
 
AK Parti Çiftlik'te 7. Olağan Kongresini Gerçekleştir..
AK Parti Çiftlik ilçesinde 7. Olağan Kongresini gerçekleşti.
SİYASET Haberi
AK Parti Çiftlik'te 7. Olağan Kongresini Gerçekleştir..

Fatih Emlak 665x90

NİĞDE - AK Parti Çiftlik ilçesinde 7. Olağan Kongresini gerçekleşti.

Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin yapılan ilçe kongresi ile ilgili olarak yaptığı çaıklmalasında şunlarıs öyledi.

AK Parti Çiftlik 7.Olağan Kongremizi, Çiftlik ilçemize yakışır şekilde, dava arkadaşlarımız ve hemşeherilerimizin coşkulu katılımlarıyla gerçekleştirdik. İlçe Başkanı olarak görevine devam eden; Cavat TEMUR ve yönetimini tebrik ediyor, görevi devreden dava arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim birlik beraberlik içinde Çiftlik İlçemize hayırlı işler yapmayı nasip etsin. " dedi. 

Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün'de  yapılan ilçe kongresi ile ilgili olarak yaptığı çaıklmalasında şunlarıs öyledi.

"Hiçbir düşünce ve güç bizleri inandığımız uğurda partimiz ve davamız için vereceğimiz mücadelede yıldıramayacak, aksine çelikleştirecek, birbirimize ve partimize daha fazla sahiplenmemize katkı sağlayacaktır 7. Olağan Kongremizde yola devam diyen Çiftlik İlçe Başkanımız Cevat Temur’a ve yeni yönetimine başarılar diliyorum, Görevden ayrılan ve bayrak yarışında bayrağı devreden kardeşlerimize de hzmetlerinden dolayı teşekür ediyoruz. " dedi. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: AK, Parti, Çiftlik'te, 7., Olağan, Kongresini, Gerçekleştir..,
Yorumlar
Haber Yazılımı