Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 23:06 Bu haber 7901 kez okundu
 
ASKF den Açıklama Geldi..
Niğde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya geldi...Açıklamaya göre...
SPOR Haberi
ASKF den Açıklama Geldi..

Fatih Emlak 665x90

Niğde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya geldi...

İşte O Açıklama . . .

ASKF Başkanlarımızın Dikkatine !!!

Bilindiği gibi Türkiye Futbol Federasyonu 13 Mart 2020 tarihli genelgesi ile Korona Virüsüne karşı tedbir amaçlı Bölgesel Amatör Lig ve Yerel Liglerde Büyükler Kategorisinde oynanan Süper Amatör, 1.Amatör, 2.Amatör müsabakaları ile U19 Kategorisi 1. ve 2. Amatör kümeleri hariç diğer tüm kategorilerdeki müsabakaların ve Türkiye Şampiyonalarının 2019-2020 sezonunda sonlandırdığını duyurmuştu.

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez amatör liglerimizin durumu ile ilgili TFF İcra Kuruluna kapsamlı bir rapor sunmuş ve  19 Mart 2020 tarihinde Perşembe günü (bugün) an itibariyle Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU başkanlığında yapılan toplantıda alınan kararlar doğrultusunda halen oynanmaya devam eden Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1. ve 2. Amatör Ligler ile U19 kategorisi 1. ve 2. liglerin müsabakaları ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Temennimiz; ülkemizin bir an önce bu salgından fazla etkilenmeden çıkması, sağlık ve huzur ortamının tesis edilmesidir. Unutulmamalıdır ki şampiyonluklar bir sporcumuzun, bir vatandaşımızın canından daha değerli değildir.

Daha sağlıklı oynanacak futbol müsabakalarında buluşmak üzere esenlikler dileriz

TASKK Genel Başkanı

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: ASKF, den, Açıklama, Geldi.., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı