Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 08:58 Bu haber 1052 kez okundu
 
Emniyet ve Jandarmayı Ziyaret Ettiler
Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi
 Emniyet ve Jandarmayı Ziyaret Ettiler

Fatih Emlak 665x90

NİĞDE - Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler. 

Niğde'ye yeni yapılan ve 25 milyon TL ye mal olan  İl Emniyet Müdürlüğünün yeni binasında incelemelerde bulunan Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin ve ziyaret heyetini  İl emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu karşıladı. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ile birlikte İl Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş ve komutanlarla toplantı gerçekleştirdi. ziyaretler sonrası açıklama yapan Ak Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, 

" Niğde'mize yeni yapılan İl Emniyet Müdürlüğü binamızda bir inceleme yaptık. Niğde'ye kazandırdığımız ve 39 Milyon TL ye mal olan binamızda emniyet personelimiz daha iyi hizmet etme imkanına kavuşmuş oldu. Vatan müdafaası için her şartta hazırda bekleyen Niğde İl Jandarma Komutanlığımızı ziyaret ederek hemşerilerimizin selam ve dualarını ilettik. Rabbim Kahraman Mehmetçiğimizin yâr ve yardımcısı olsun, her daim Muzaffer eylesin." dedi. 

Ziyaretlerde Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir tarafından İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş'e Niğde'nin simgelerini içeren bir duvar saati hediye etti. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: , Emniyet, ve, Jandarmayı, Ziyaret, Ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı