Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 13:03 Bu haber 2624 kez okundu
 
Gültekin, Hemşireler Haftası Nedeniyle Mesajı Yayınladı.
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Hemşireler Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Gültekin, Hemşireler Haftası Nedeniyle Mesajı Yayınladı.

Fatih Emlak 665x90

NİĞDE- TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Hemşireler Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Milletvekili Gültekin mesajında; “Hemşirelik insan sevgisiyle dolu, yoğun çalışma şartlarını gerektiren, özveri ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. İnsan hayatıyla uğraşan Hemşirelik Mesleği; din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin, birey, aile ve topluma, sağlığını kazandırmak ve sürdürmek için çalışır.

Bu yıl, COVID-19 pandemisi ile en ön saflarda mücadele eden hemşirelerimizin, sağlık hizmetlerinin en önemli bileşenlerinden biri olduğunu göstermesi açısından da kritik bir yıl olmuştur.

Göstermiş oldukları özverili çaba ile fedakarca çalışmaları, sevdiklerini, ailelerini bu süreçte bir kenara bırakıp bizlerin hayatını kurtarmak için harcadıkları yoğun emek için tüm hemşirelerimize minnettarız.

Sağlık kuruluşlarımızda fedakarca görevini sürdüren tüm hemşirelerimizin, insanın en kıymetli varlığı olan sağlığın kazandırılmasında ve sürdürülmesinde üstlendikleri rol şüphesiz çok önemlidir. İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, Sabır ve özveri ile kutsal bir mesleği yerine getiren en zor zamanların güçlü destekçileri olan hemşirelerimizin Hemşirelik Haftasını tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum...

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Gültekin,, Hemşireler, Haftası, Nedeniyle, Mesajı, Yayınladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı