Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 23:20 Bu haber 551 kez okundu
 
Gültekin, Niğde Recep Tayyip Erdoğan. Anadolu İHL yi Ziyaret Etti
AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde RecepTayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip lisesini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Gültekin, Niğde Recep Tayyip Erdoğan. Anadolu İHL yi Ziyaret Etti

Fatih Emlak 665x90

NİĞDE- Milletvekili Gültekin: "İmam Hatip Liseleri, dinini, ezanını bilen, vatanına, bayrağına ve milletine sevdalı bireyler yetiştiren güzide eğitim kurumlarımızdan birisidir." Dedi.

Bir televizyon programında içindeki kirli zihniyeti diline vuran sözüm ona bir öğretim görevlisi, İmam Hatipli kardeşlerimize nefret saçtı. İmam Hatip Liseleri,dinini, ezanını bilen, vatanına, bayrağına ve milletine sevdalı bireyler yetiştiren güzide eğtim kurumlarımızdan birisidir. O zat aklınca İmam Hatipleri aşağıladını sanıyor ama bugün Türkiye'nin başında olan İmam Hatipli, Tüm dünyaya meydan okuyor, vatanını satan anlaşmalara değil ülkesini şaha kaldıracak anlaşmalara imza atıyor. 

Türkiye'yi şaha kaldıran milletini hizmetle tanıştıran, bayrağına sevdalı olan İmam Hatipliyi görmek tanımak isteyen liderimiz  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a bakabilir . 

Tabii biz milletin değerlerini, kurumlarını hedef alan saldırılarla ilk defa karşılaşmıyoruz. Modern Türkiye’nin tarihi azgın azınlığın, sessiz çoğunluğu sindirmeye, baskı ve tahakküm altına almaya yönelik tacizleriyle doludur. Milletin kökleriyle bağını koparmak, insanımızın hayat pınarlarını kurutmak için daha önce de pek teşebbüs yapılmıştır. İlim, irfan ve hizmet yuvalarına tahammülsüzlük maalesef toplumun belli bir kesiminde ideolojik saplantı halini almıştır.

Aslında bu olayın en temelinde, kirli ve bozuk düzenlerini bozan, ülkemizi onların ve sahiplerinin elinden alıp milletine teslim eden, ben milletimden daha büyük güç tanımam diyen Cumhurbaşkanımız var. Onun üzerinden Hak dinimiz İslamiyete saldırıyorlar. Aziz milletimizin Evindeki buğdayını bağışlayarak kurduğu İmam Hataip Liseleri bugün Türkiye'nin istiklal ve istikbalini hazırlıyor. Biz İmam Hatiplerimizi, sapık, tecavüzcü, sahtekarlıkla değil, millet, bayrak, ezan, İslam, devlet, gelecek, kısacası mazlumun umudu olan Güçlü ve Büyük Türkiye'nin birer yapı taşı olduğunu biliyoruz. Bu kendini bilmez sözde aydınlarda öğrenecekler.

Yargı önünde de hesaplarını verecekler. Türkiye genelinde bu ahlak yoksunu zihniyet hakkında suç duyuruları yapılıyor. Adalet önünde herkes hesabını vercek." Dedi.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör:
Etiketler: Gültekin,, Niğde, Recep, Tayyip, Erdoğan., Anadolu, İHL, yi, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı