Tempo FM
Haber Detayı
10 Ağustos 2020 - Pazartesi 01:23 Bu haber 4045 kez okundu
 
Halisdemir'den Aamir Khan'a Diriliş Hediyesi
Dünyaca ünlü Hintli Film Yapımcısı ve Aktör Aamir Khan'la bir araya gelen Soner Halisdemir O'na 'Diriliş Dizisinde kullanılan deri oyuncu şapkası hediye etti..
KÜLTÜR Haberi
Halisdemir'den  Aamir Khan'a Diriliş Hediyesi

NİĞDE - Dünyaca ünlü Hintli Film Yapımcısı ve Aktör Aamir Khan'la bir araya gelen Soner Halisdemir O'na 'Diriliş Dizisinde kullanılan deri oyuncu şapkası hediye etti.. 

Hindistan'da korona virüs yayılımı nedeniyle yarım kalan filminin çekimleri için Niğde'nin Çamardı ilçesinde bulunanDemirkazık dağı ve çevresinde incelemelerde bulunmak üzere Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü Hintli Film Yapımcısı ve Aktör Aamir Khan'la bir araya gelen 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir O'na 'Diriliş Dizisinde kullanılan deri oyuncu şapkası hediye etti.. Soner Halisdemir ile yaklaşık 15 dakika görüşen Aamir Khan' hediye edilen şapkayı başına gieyerek birlikte fotoğraf da çektirdiler.

Soner Halisdemir, dünyaca ünlü Hintli Film Yapımcısı ve Aktör Aamir Khan'ı Niğde'mizde görmekten mutlu olduğunu belirterek, " dünyaca nlü bir film yapımcısı ve oyuncusu yarım kalan filmini Niğde'de çekecek. Bu Niğde için çok önemli bir gelişme. Niğde'nin dünyaya tanıtılmasına çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Aamir Khan ın bizde bıraktığı etki çok sıcak kanlı bir insan olduğudur. Aamir Khan ın yarım kalan filmi Niğde'miz de çekilen ilk ulusal film olacak. Bu filmin bundan sonraki yeni filmler için bir başlangıç olmasını diliyorum. Niğde'miz için hayırlı olacatır. "

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Halisdemir'den, , Aamir, Khan'a, Diriliş, Hediyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı