Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 16:59 Bu haber 2842 kez okundu
 
Hastanede Çok Sayıda Kişi Maske Taktı..
Niğde'ye Türkiye’ye İran üzerinden kaçak olarak girdiği belirlenen Pakistan uyruklu 4 kişi Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınınca personellerden ve vatandaşlardan bazıları maske taktılar.
SAĞLIK Haberi
Hastanede Çok Sayıda Kişi Maske Taktı..

Fatih Emlak 665x90

Hayrettin YENEL

NİĞDE - Niğde'de Türkiye’ye İran üzerinden kaçak olarak girdiği belirlenen Pakistan uyruklu 4 kişi sağlık durumlarından da şüphelenilmesi üzerine Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastane personeli ve bazı vatandaşlar maske taktı..

Ulukışla İlçesi yakınlarında yol kontrolü sırasında durdurulan bir araçta kaçak oldukları tespit edilen 4 Pakistan lı göçmen sağlık kontrolü için getirildiği Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ilk kontrollerinde 2 sinin ateş inin yüksek olması nedeniyle Hastane yönetimi bu tür vakalarda Sağlık Bakanlığının Klavuzu gereği prosedür yürüttü.

Pakistan uyruklu 4 kişi Türkiye'ye İran üzerinden girince ve bu günlerde de İran da Coronavirüs sayılarının artması üzerine Hastaneye getirilen yabancı uyruklu 4 kişiyi duyan bazı hastane personelleri ve vatandaşlar tedbir amaçlı maske taktı. Maske takanalrı görenler de sosyal medya üzerinden bir çok farklı paylaşım da yapınca konu bir anda paniğine yol açtı. Hastane

Edinilen bilgiye göre 4 kişi ile ilgili Ankara'ya gönderilen sonuçlar yarın netleşeceği öğrenildi. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Hastanede, Çok, Sayıda, Kişi, Maske, Taktı.., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı