Haber Detayı
22 Temmuz 2020 - Çarşamba 09:40 Bu haber 5644 kez okundu
 
Koyunluda Korkutan Gece
Bu Kezde Muhtarı Ağıldaki Her Şeyini Yaktılar, Niğde itfaiyesinin zamanında müdahalesi canlı hayvanları ölümden kurtardı..
ASAYİŞ Haberi
Koyunluda Korkutan Gece

Fatih Emlak 665x90

Merkeze bağlı Koyunlu Köyünde meydana gelen olayda küçük baş hayvan ağılı ve zirai aletler yakıldı.Niğde itfaiyesinin zamanında müdahalesi canlı hayvanları ölümden kurtardı.. 

Niğde'nin Merkeze bağlı Koyunlu köyünde düngece adeta dehşet yaşandı. Kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler gece Koyunlu Köyü Muhtarı Mustafa Göksu'ya ait olduğu belirtilen küçük baş ağılığını ve ağılda kullanılan traktör ve yem makineleri ile samanları ateşe verdiler. Koyunlu, Hançerli ve Fertek bölgesinde geçtiğimiz aylarda  bir çok küçük baş hayvanın katledilmesinin ardından bu kez de Koyunlu Köyü ,Muhtarı Mustafa Göksu'ya ait ağılını yaktılar..  Köy Muhtarı Mustafa Göksu, Koyunlu, Hançerli Fertek bölgesinde çobanları gasp eden, insanların hayvanlarına zarar veren bir çetenin olduğunu belirterek bunlarla olan mücadelesinin ardından böyle bir olayın gelmesinin tesadüf olmadığını söyledi. Göksu, konu Jandarma birimlerine intikal ettirildi. Gerekli çalışamalar yapılıyor faillerinin en kısa sürede yakalanması için gereken ne varsa yapılıyor. şeklinde konuştu..

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör:
Etiketler: Koyunluda, Korkutan, Gece, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı