Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 00:09 Bu haber 1758 kez okundu
 
Küçük Mehmet'e Karantinada Doğumgünü Sürprizi
Niğde’de karantinada bulunan 4 yaşındaki Mehmet Güven’e Gençlik Spor İl Müdürlğü ekipleri sürpriz yaş gün hazırladı...
YAŞAM Haberi
Küçük Mehmet'e Karantinada Doğumgünü Sürprizi

Fatih Emlak 665x90

Hayrettin YENEL

NİĞDE - KKTC’den Türkiye'ye ailesiyle birlikte getirilen ve Niğde’de karantinaya alınan  4 yaşındaki Mehmet Güven Duman'a Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürülüğü sürpriz yaşgünü hazırladı. 

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi kampüsünde bulunan KYK yurdunda karantinaya alınan 4  yaşındaki Mehmet Güven Duman'a doğum günü kutlaması hazırlandı. Karantina altında olmalarından dolayı yaş günü kutlamadığı tespit edilen küçük Mehmet' için özel kıyafet giyen Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü, yaşgünü pastasını O'nun kaldığı odaya götürdü. Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasındaki mumları üfleyen Mehmet Güven Duman'a Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü Ötgünlü yaş günü için  oyuncak araba da hediye etti. Karantinanın kendi ve ailelerinin sağlığı için çok yerinde bir karar olduğunu söyleyen anne küçük mehmet'in annesi Yeliz Duman çocuğunun doğum gününü kutlayamadığı için çok üzüldüğünü söyleyerek böyle bir süprizi kendilerine hazırlayanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Yeliz Duman ; ‘’ Doğum gününü kutlayamadığımız için üzülmüştüm çok teşekkür ederim sizlere. Bu karantina konusu çok yerinde bir karar hem bizim sağlığımız hem ailelerimizin sağlığı için yerinde bir karar. Herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Karantinada kalanlar yaptıkları açıklamalarda; Karantinada kaldıkları süre içerisinde kendilerine olağan üstü bir hizmetin yapıldığına dikkat çektiler. İlk geldiklerinde farklı bir ortama geldikleri için biraz sıkıntı çektiklerini fakat ortama alıştıktan sonra günlerinin çok iyi geçtiiğni yemeklerin ve hizmetlerin çok iyi düzeyde olduğunu söylediler.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Küçük, Mehmet'e, Karantinada, Doğumgünü, Sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı