Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 16:54 Bu haber 1237 kez okundu
 
Niğde Haberci Ulusal Düzeyde Altyapıya Kavuştu
Niğde Haberci " Niğde'nin İlk İnternet Haber Portalı " 1991 yılında Gazeteci Hayrettin Yenel tarafından kuruldu.
TEKNOLOJİ Haberi
Niğde Haberci Ulusal Düzeyde Altyapıya Kavuştu

Fatih Emlak 665x90

Niğde Haberci " Niğde'nin İlk İnternet Haber Portalı " 1991 yılında  Gazeteci Hayrettin Yenel tarafından kuruldu.  1982 yılında gazeteciliğe başlayan Yenel, internet hızlarının 56 Kb. larda olduğu kısıtlı imkanlarla kurduğu www.nigdehaberci.com sitesini günün şartlarına göre sürekli yeniledi. Şimdi ise ulusal düzeyde yayın yapan alt yapıya kavuşturan Yenel, okuyucularına daha iyi hizmet verebilmek için ilk günkü aşkla yeni siteyi yayına açtı.. 

Birlikte olduğu deneyimli gazeteci ekip arkadaşları ile Niğde'den, bölgeden, yurttan ve dünyadan okuyucuları hızlı, doğru ve güvenilir haberlere ulaştırmanın heyecanı yadıklarını söyledi.  

Niğde Haberci sitesi yanında Niğde Haber Ajansı ve Niğde'nin yine İlk WEB TV sini de hayatata geçiren  gazeteci Yenel, okuyuculara en iyisini vermenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek; " Niğde Her Zaman En İyiye Layık bir ildir.. Bizlerde gece gündüz, soğuk sıcak demeden en doğru en hızlı haberi onlara ulaştırmaya çalışıyoruz. Bizlerin yanında olan tüm okuyucularımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz " dedi. 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Sertaç ÇETİN
Etiketler: Niğde, Haberci, Ulusal, Düzeyde, Altyapıya, Kavuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı