Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 22:47 Bu haber 1249 kez okundu
 
Niğde'nin Çocukları A Takıma Alındı
Genel Kaptan Sedat Gündoğdu, "Bugün Niğde için çok önemli bir gün... 9 ve 8 numara pozisyonundaki bu çocuklarımız diğer gençlerimizin rol modeli ... "
SPOR Haberi
Niğde'nin Çocukları  A Takıma Alındı

Fatih Emlak 665x90

NİĞDE- Genel Kaptan Sedat Gündoğdu, "Bugün Niğde için çok önemli bir gün... 9 ve 8 numara pozisyonundaki bu çocuklarımız diğer gençlerimizin rol modeli olacak dedi. 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Genel Kaptan Sedat Gündoğdu,

" U16 ve U17 ekiplerimizde başarılı bir performans sergileyen Muhammed Erol Akkoyun ve Ömer Faruk Gün, teknik heyetin raporuyla A Takım kadrosuna dahil oldu. Genel Kaptan Sedat Gündoğdu, iki genç yeteneğin artık A Takım ile antrenmanlara çıkacağını belirterek, “Özkaynak düzenimizdeki doğru yapılanmamız ilk meyvelerini vermeye başladı. Bu çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunan tüm yönetici ve antrenörlerimize teşekkür ediyoruz. Şimdi ileri futbol eğitimlerini burada alıp, profesyonel futbolcu olma yolunda adımlar atacaklar. Bugün Niğde için çok önemli bir gün... 9 ve 8 numara pozisyonundaki bu çocuklarımız diğer gençlerimizin rol modeli olacaklar. 10 yıl içinde tamamı Niğdeli gençlerden oluşan bir takım sözümüzün ilk aşamasındayız. Hayırlı olsun” dedi. 
Kaynak: Niğde Anadolu FK

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Niğde'nin, Çocukları, , A, Takıma, Alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı