Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 19:38 Bu haber 1648 kez okundu
 
Ömer Demir'den Açıklama
Niğde İli Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığından daha önce tayini nedeniyle ayrılacağını belirten Ömer Demir son durumu basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaştı.
ASAYİŞ Haberi
Ömer Demir'den Açıklama

Fatih Emlak 665x90

NİĞDE - Niğde İli Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığından daha önce tayini nedeniyle ayrılacağını belirten Ömer Demir son durumu basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaştı.

Demir yaptığı açıklamasından şunlara yer verdi.

"Derneğimizin Dernek Başkanlığı görevini il dışına tayin istememden dolayı dVatanımızın bölünmez bütünlüğü, yüce Türk milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını veda eden kara toprağa bir gül gibi giren kahraman şehitlerimizi minnet rahmet ve dua ile anıyor değerli ailelerimize sabırlar diliyorum. 

İlimizde aktif bir şekilde faaliyet gösteren Niğde İli Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin Dernek Başkanlığı görevini il dışına tayin istememden dolayı devretmiştim. Kendi isteğimle tayinimi iptal ettirdim. 
 Bu nedenle Değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarımla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya gelerek derneğimizin durumu hakkında istişarede bulunduk. Değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarım kararları doğrultusunda tekrar Dernek Başkanlığı görevine devam etmemi istediler. Bende Değerli Yönetim Kurulumuzun almış olduğu bu karara saygı göstererek Dernek Başkanlığı görevine devam etmeyi kabul ettim.

Bundan sonraki tüm süreçlerde Yönetim Kurulu olarak İnşallah hep birlikte hareket edip, Başta Şehidimizin Annesi, Babası, Eşi ve Çocukları için el birliği ile sımsıkı tutunarak çalışmaya devam edeceğiz. 
Ben bu vesileyle bana güvenen ve destek olan Değerli Yönetim Kurulumuza ve kıymetli Şehit Ailelerimize sonsuz teşekkür ediyorum." dedi. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Ömer, Demir'den, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı