Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 21:30 Bu haber 2446 kez okundu
 
Şimdi destek zamanı..
Kazanan Niğde şehri olsun..
SPOR Haberi
Şimdi destek zamanı..

Fatih Emlak 665x90
Niğde'nin TFF 2.Ligdeki takımı Niğde Anadolu FK 2019-2020 futbol sezonunda önceki oturmuş kadrodaki oyuncuların başka takımlara transferi başta olmak üzere birtakım sebeplerle klâsmanda istenilen yere gelemedi.Bu durum taraftarı üzdü.
 
Ancak Kulüp Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu geçtiğimiz günlerde Kastamonu deplasmanında alınan 2-1'lik yenilgiden sonra " Sadece bu maçın değil,tüm maçların özetine baktığımızda kesinlikle yenilgiyi hak etmeyen futbol oynadık.Ancak pes etmiş değiliz,sonuna kadar mücadelemiz sürecek ve bu futbolun karşılığını seri başlatacak alacağız.İnancımız var..." Şeklinde açıklamada bulunmuştu.
Bu açıklamayı  haber yaptığımızda olumlu ve olumsuz tepkiler almıştık.
Ancak; Niğde 5 Şubat stadında oynanan Bayburt Özel İdare Spor karşılaşması ile yukarıdaki açıklamaya ilk başarılı kıvılcım geldi.Alınan 3-1 lik galibiyetle ligde kalma umutları yeniden filizlenmeye başladı.Puan olarak 10 puana ulaşıldı.
 
15 Şubat Cumartesi günü gurupta oynanması gereken Elazığspor karşılaşması Elazığspor'un ligden çekilmesi ile Niğde Anadolu FK hanesine maç oynanmadan 3-0 lık galibiyet ve 3 puan eklenince aynı gün oynanan maçta en yakın rakibimiz olan Eyüpspor'unda kendi evinde Kahraman Maraşspor ile berabere kalmasıyla 21 puana ulaştı ve takımımızla olan puan farkı 8 olarak yansıdı.
 
19  Şubat Çarşamba günü Niğde 5 Şubat stadında 24 ncü haftaya dahil Niğde Anadolu FK-Tuzlaspor müsabakası oynanacak.Dileğimiz bu müsabakayı 3 puanla kapattığımız takdirde hem takımın kendine olan güveni artacak ve hemde seyircinin içindeki karamsarlık tablosu ortadan kalkmış olacak.Bu müsabaka ile birlikte oynanacak 11 karşılaşmamız bulunuyor.
 
Takımımız Niğde Anadolu FK'ye bu karşılaşmada başarı dileklerimizi sunarken,seyircimizinde özellikle hafta içi olan bu karşılaşmada takımı yalnız bırakmayıp,desteğini sürdürmesi elzem olarak görünüyor.
 
Unutulmasın bu aşamaya gelmek için yıllar verildi.Destek verelim umutlar heba olmasın yeşersin.
 
Kazanan Niğde şehri olsun..
 
 
Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Sertaç ÇETİN
Etiketler: Şimdi, destek, zamanı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı