Haber Detayı
04 Mart 2020 - Çarşamba 02:04 Bu haber 778 kez okundu
 
TTYD’den “Bahar Kalkanı Harekatı”na Destek
Türkiye’nin önde gelen 30’a yakın meslek örgütü, sendika konfederasyonu ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği de (TTYD) “Bahar Kalkanı Harekatı”na destek çağrısında yer aldı.
GÜNDEM Haberi
TTYD’den “Bahar Kalkanı Harekatı”na Destek

Fatih Emlak 665x90

 

 

T

 

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 2 Mart’ta Ankara’da düzenlenen “Ortak Basın Açıklaması”na katıldı. Türkiye’nin tek yürek olduğu toplantıda, TTYD Başkanı Oya Narin ve Türkiye’nin önde gelen 30’a yakın meslek örgütü, sendika konfederasyonu ve sivil toplum kuruluşları yer aldı.

 

Toplantıda, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve STK temsilcileri bir araya gelerek İdlib’de Türk askerine yapılan saldırıları kınadı. “Biriz, Bütünüz, Birlikteyiz” mesajının verildiği basın açıklamasında Bahar Kalkanı Harekatı’na destek çağrısında bulunuldu. Batman, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, Trabzon ve Van illeri ile de canlı bağlantılar yapıldı.

 

Ortak basın açıklamasının ardından TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve STK temsilcileri T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a taziye ziyaretlerinde bulunarak, Bahar Kalkanı Harekatı’na desteklerini ifade ettiler.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Lerzan KARABAYIR
Etiketler: TTYD’den, “Bahar, Kalkanı, Harekatı”na, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı