Haber Detayı
22 Eylül 2020 - Salı 22:12 Bu haber 1223 kez okundu
 
Ulukışla Belediyesin Toplu Sözleşme İmzalandı
Ulukışla Belediyesin Toplu Sözleşme İmzalandı. Belediye Başkanı Ali Uğurlu ve Hizmet İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Kadir Yenel 'in birlikte imzaladıkları sözleşmede işçilere rekor zam yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Ulukışla Belediyesin Toplu Sözleşme İmzalandı

Fatih Emlak 665x90
NİĞDE-Niğde'nin Ulukışla Belediyesinde Toplu Sözleşme imzalandı. Belediye Başkanı Ali Uğurlu ve Hizmet İş Sendikası  Niğde Şube Başkanı Kadir Yenel 'in birlikte imzaladıkları sözleşmede işçilere rekor zam yapıldı. 
 
Niğde'nin Ulukışla Belediyesi Personel Limited Şirketinde çalışan Hizmet-İş Sendikası üyesi işçilerin yeni zan-mları belli oldu. Himzet-İş Sendikası ile Ulukışla Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesinde rekor zam geldi. Ulukışla Belediye Başkanlığında yapılan toplu iş sözleşmesi imza törenine, Ulukışla Belediye Başkanı Ali Uğurlu , İşyeri Sendika Temsilcisi Hakan Ünsal ve sendikamız üyesi işçiler katıldılar.
 
BAŞKAN UĞURLUYA İŞÇİLER ADINA TEŞEKKÜR
 
İmzalanan toplu iş sözleşmesi ile işçilere yüzde 30 oranında rekor zam yapıldı. Sosyal haklarda da önemli derecede artış gerçekleştirildi. Hizmetİş Sendikası Niğde Şube Başkanı imza töreninden sonra yaptığı açıklamada;
 
"-Belediyenin imkanlarını zorlayarak, emekçi kardeşlerimizin yüzlerini güldüren kıymetli Belediye Başkanımız Ali Uğurlu'ya ve temsilcimiz Hakan Ünsal Kardesime şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ederim. İmzalanan toplu iş sözleşmesi Sendikamıza, Ulukışla Belediyesine ve tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olsun.Darısı diğer belediyelerdeki emekçi kardeşlerimize olsun Inşallah... " dedi.
 
Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Ulukışla, Belediyesin, Toplu, Sözleşme, İmzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı