Haber Detayı
03 Ocak 2021 - Pazar 21:00 Bu haber 723 kez okundu
 
Üstgeçitlerde Hummalı Çalışma
Niğde'ye 3 üst geçit yapılıyor. Niğde Belediyesi Ditaş Kavşağı, Özel İdare Kavşağı ve Devlet Bahçeli çevre yolunda bulunan hemzemin geçitlere üst geçit yapıyor..
GÜNDEM Haberi
Üstgeçitlerde Hummalı Çalışma

Fatih Emlak 665x90

Hayrettin YENEL

NİĞDE - Niğde Belediyesi tarafından yapımları gerçekleştirilen üst geçitlerin hızla tamamlanıyor. 

Niğde'de uzun yıllardır gündeme getirilen ve bir türlü yapımları gerçekleştirilmeyen tren yolu üst geçitleri nihayet tamamlanıyor. Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'in seçim vaadleri arasında bulunan 3 adet tren yolu üst geçitlerinin son ikisinde hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Yapımı tamamlanan Ditaş Kavşağı tren yolu üst geçitinin ardından, Devlet Bahçeli Çevre Yolu tren yolu üstgeçitinde de sona gelindi. Niğde merkezde yapımı devam eden özel idare kavşağı üst geçitinde de yoğun çalışma devam ediyor. Her üç tren yolu üst geçitinin olduğu noktalar özellikle ölümlü trafik kazalarının da önüne geçilmiş olacak. 

Salgınla mücadelede uygulanan kısıtlama günlerinde çalışmaları yerinde inceleyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Devlet Bahçeli Çevre Yolu Üst Geçidinde sona geldiklerini dile getirdi.

Ulaşım alanında da şehrin gelecek perspektifine ışık tutacak önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Özdemir; "Yılın ilk günlerindeyiz. Asfaltlama çalışmaları yapan personellerimizi ziyaret ettik. Ara vermeden hızlı bir şekilde asfaltlama çalışmalarını bitireceğiz. Önümüzdeki bir ay içerisinde yolumuzu trafiğe açmak İçin arkadaşlarımız gece gündüz çalışıyorlar. Niğde’mize hayırlı olsun.’’ dedi

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Üstgeçitlerde, Hummalı, Çalışma, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı