Haber Detayı
03 Eylül 2020 - Perşembe 13:18 Bu haber 1256 kez okundu
 
YA FARK EDİLMESEYDİ ?
Niğde'de Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde bir araç içerisinde uyurken bırakılan 1,5 yaşındaki Faruk Aydoğan yoldan geçenlerin farketmesi ile ölümden döndü.
ASAYİŞ Haberi
YA FARK EDİLMESEYDİ ?

Fatih Emlak 665x90

 

NİĞDE - Niğde'de Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde bir araç içerisinde uyurken bırakılan 1,5 yaşındaki Faruk Aydoğan yoldan geçenlerin farketmesi ile adeta ölümden döndü. 

Niğde'nin Aşağı Kayabaşı Mahallesinde bulunan Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi nin poliklinikler karşısında araç içerisinde uyurken bırakılan 1,5 yaşındaki Faruk Aydoğan adlı çocuk sıcaktan bunalıp ağlamaya başlayınca çevredekiler tarafından fark edildi. 

Umut Satı adlı bir vatandaşın araç içerisinde ağlama sesi duyması ile adeta ölümden kurtarılan Faruk Aydoğan adlı küçük çocuk için;

“ Hastanede de muayene için buradan geçiyorduk. Aracın yanından geçerken bir ağala sesi duyduk. Araç içerisindeki çocuğu görünce polise haber verdik. Polisler gelmeden etraftaki arkadaşlar tarafından aracın arka canı zorlanarak açıldı ve çocuk içerden kurtarıldı. “ şeklinde konuştu. 

Araç içerisinde sıcağın etkisi ile zor anlar yaşayan küçük Faruk Aydoğan için arka camın zorlanarak aşağı indirilmesinin ardından bulunduğu yerden kurtarıldı. Küçük Faruk araçtan çıkarıldığında sırılsıklam ter içerisindeydi. Hemen su içirildi.  Faruk'un ailesinin hastanede randevuları olduğu çin Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesine doktora gittikleri ve çocuğu uyurken araçta bıraktıkları belirlendi.

 

 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: YA, FARK, EDİLMESEYDİ, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı