24 Mart 2019 Pazar

AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI

-ak-partide-kongre-heyecani

Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük Kongresi 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda yapılacak.
15 Ağustos 2018 Çarşamba 17:49

Büyük Kongre öncesi basın açıklaması yapan Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda olacağız dedi.

 

İl Başkanı Mahmut Peşin açıklamasında ; ‘’16 Nisan 2017 halk oylaması sonrası milletimizin onayını,24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz,Genel Başkanımız,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kurucusu olduğu ‘’yuvam,sevdam,aşkım’’ dediği partisine dönmüştür.

 6.Olağan Büyük Kongre ile partimiz,partimiz içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır.Ak Parti, Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle,bir demokrasi şöleni içinde kongresini yapacaktır.’’dedi.

 

16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi, yenilenmeyle teminat altına almıştır diyen Mahmut Peşin siyaseti bir bayrak yarışı olarak gördüklerinin de altını çizdi.Bizler siyaseti bir makam ve statü değil,bir görev ve sorumluluk addediyoruz diyen Peşin ; ‘’ Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına geliyor. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız,bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edeceklerdir.’’diye konuştu.

 

18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatları ile birlikte Ankara Kapalı Spor Salonunda olacaklarını söyleyen Mahmut Peşin Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiği sözü tutarak,Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz.Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler,adı her ne olursa olsun,hangi mecrada yapılırsa yapılsın,Milletimizin kararlı ve dik duruşu,Ak Partikadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır.’’dedi.

 

Ak Parti İl Teşkilatında düzenlenen basın toplantısına Ak Parti İl Başkanı Mahmut Peşin,Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan,Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, ,İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna,Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur,Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özdemir, Belde Belediye Başkanları ile partililer katıldı.Haber okunma sayısı: 1959

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNCEL ÜLKE GÜNDEMİ

TÜRKİYE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİNDE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

AMBULANSLAR SİZDEN ŞİKAYETÇİ

Sağlık Bakanlığımızca sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin ve kalitesinin arttırılmasına yönelik

Kanser Kadınlardan Korksun

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşan, kadınların ‘korkulu rüyası’ olarak tanımlanan bir

500 Yıllık Osmanlı Kayıtları Gün Yüzüne Çıkıyor

Osmanlı Devleti’ni tarihin en önemli uygarlıklarından biri haline getiren Tahrir Defterleri gün yüzüne

Zekâ Gelişimi İçin Sütten...

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neriman

Çevresel harcamalar 1.83 milyar TL oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) "Girişimlerde Çevresel Harcama" araştırmasına göre 2010 yılında toplam

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

NİĞDE - HAVA DURUMU

NIGDE