27 Haziran 2019 Perşembe

ÖZDEMİR, “OY FARKINI İKİYE KATLAYAĞIZ” DEDİ.

ozdemir-oy-farkini-ikiye-katlayagiz-dedi

.. Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, Efendibey Mahallesinde gerçekleştirilen salon toplantısında coşkulu kalabalığa konuştu. Özdemir, önceki seçimlerde alınan 15 bin oy farkını ikiye katlayacaklarını söyledi.
29 Mart 2019 Cuma 09:54

 

 

ÖZDEMİR, “OY FARKINI İKİYE KATLAYAĞIZ” DEDİ.

Hayrettin YENELAk Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, Efendibey Mahallesinde gerçekleştirdiği salon toplantısında coşkulu kalabalığa seslendi. Özdemir, seçimin sonucunun belli olduğunu, 31 Mart öncesi %50 nin gönüllerine girdiğini 1 Nisandan sonra da geri kalan %50 nin gönlüne girmek için gece gündüz çalışacaklarını söyledi. Özdemir, yaptığı konuşmasında şunları söyledi.

" - salona sığmayan kalabalığa iki günlük süre içerisinde etraflarında kararsız olanlarla ilgili, onlara bizim proje kitapçığımızı gösterin. Biz bu projelerin hepsini ilgili bakanlık ve kurumların onaylarını alarak proje kitapçığına koyduk. Diğer adaylar yapacaklarını iddia ettikleri projeleri kiminle istişare etmişler, bakanlıkla görüşmüş mü, izinleri alınmış mı ? İnternetten kopyalanan bir kaç fotoğrafla park yapacağız diyorlar. Biz hangi projeleri, nereye nasıl ve ne kadar olacağını santimetresine varıncaya kadar açıklıyoruz. Seçim öncesi adayken projelerine önem vermeyenler başkan olduktan sonra sizce önem verirler mi. Adayken Niğde'ye kafa yormayanlar daha sonra kafa yorarmı ? Bunu iyi anlatmamız ve anlamamız lazım. Herkes konuşur Ak Parti yapar. Biz sizlerle birlikte yönetmeye talibiz. Karınca gibi çalışıp büyük eserler yapacağız. " dedi. 

NİĞDE - Niğdelilerin kararını verdiğini belirten Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, geçtiğimiz mahalli idare seçimlerinde Ak Parti Niğde'de en yakın rakibine 15 bin oy fark attığını belirterek; 
"- Sizlerle birlikte biz bu seçimde 15 bin farkı ikiye katlayacağız, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bunu neden söylüyorum. Hep birlikte gece gündüz çalıştık. Sabahtan başlayıp zaman zaman hiç uyumadık. Niğdeliler bize gönüllerini açtılar, ilk zamanlar ev toplantılarını sayıyorduk. Niğdeliler evlerini ile gönüllerini de bize açtılar. 300 den sonra artık saymadık. O kadar çok talep geldi ki hepsine yetişmeye çalışıyoruz. Hepinizden Allah razı olsun. Bundan sonra ne yapacağız. Bundan sonra 5 yıllık dönemde Niğde bölgenin parlayan yıldızı olacak. Bunu sizlerle hep birlikte yapacağız. Biz daha belediye başkanı olmadan projelerimizi yapmaya başladık bile. Valilik binası ile ilgili İçişleri Bakanımız ödeneği en kısa sürede gönderiyor. Şehrin Merkezine birçok problemi ortadan kaldıracak park, oto park ve yeşil alanları içerisine alan yeşil alan yapıyoruz. Valilik binası ve etrafındaki binalar kalkıyor. Yeni bir valilik binası 1,5 yılda tamamlanarak ve hizmete girecek. Ben iddia ediyorum, herkesin belediye başkanı olacağım. Belediye başkanlığını kazandıktan sonra ben yaşadığım bu şehre tüm insanlarımızın takdir edeceği eserler kazandıracağım. Belediye başkanlığı 5 yıl 10 yıl ne kadar olur bilemem ama bıraktığımız eserlerle anılmak istiyorum."  dedi.

31 Martta yapılacak olan mahalli idareler seçiminin çok önemli olduğuna değinen Ak Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir,

"- Sizlerin 31 Mart günü vereceğiniz oylarınızın her biri çok önemli. Bizim öyle bir Cumhurbaşkanımız var ki O birleşmiş milletler toplantısında, Amerika’nın, Çin'in ve diğer tüm ülke başkanlarının gözünün içine baka baka " Dünya 5 den büyüktür "  diyebiliyor. Bunu sizlerin verdiği o değerli oyların sayesinde sizlerde aldığı güçle diyebiliyor. Şimdi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu gücüne güc katmak için Allah'ın izni ile 31 Mart günü sandıkları adeta patlatın. Buradan Cumhurbaşkanımıza öyle bir destek verelim ki, ülkemiz üzerinde farklı oyunlar düşünenlere de böylece çok önemli bir ders vermiş olalım. Bu gün bu salon gösteriyor ki Efendibey, kararını çoktan vermiş. Verdiğiniz bu destek ve coşku için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. " dedi.

Niğde'de hükümet meydanında binlerce Niğdeli ile miting yapan tek partiyiz. bu gün burada bizlere yaşattığınız bu coşkuyu 31 Mart akşamı hükümet meydanında sizlerin verdiği destekle kazanacağımız zaferimiz kutlamamızda yeniden yaşamak için sizleri 31 Mart akşamında hükümet Meydanına davet ediyorum. Herkese tekrar teşekkürlerimiz sunuyorum. " dedi. 
 
 Haber okunma sayısı: 557

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

gultekin-tbmm-de-konustu-nigdeyi-anlatti

GÜLTEKİN TBMM de KONUŞTU NİĞDE'Yİ ANLATTI

26 Haziran 2019 Çarşamba 15:59
nigdenin-marka-kent-finali-bu-gun-

NİĞDE'NİN MARKA KENT FİNALİ BU GÜN

20 Haziran 2019 Perşembe 09:58
ergun--yildirim-icin-oy-istedi

Ergun, Yıldırım İçin Oy İstedi

17 Haziran 2019 Pazartesi 13:13
vekiller-yagmur-duasina-katildilar

Vekiller Yağmur Duasına Katıldılar

08 Haziran 2019 Cumartesi 21:58
anadolu-fk-dan-onemli-etkinlik

ANADOLU FK 'DAN ÖNEMLİ ETKİNLİK

30 Mayıs 2019 Perşembe 16:45

GÜNCEL ÜLKE GÜNDEMİ

TÜRKİYE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİNDE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

AMBULANSLAR SİZDEN ŞİKAYETÇİ

Sağlık Bakanlığımızca sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin ve kalitesinin arttırılmasına yönelik

Kanser Kadınlardan Korksun

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşan, kadınların ‘korkulu rüyası’ olarak tanımlanan bir

500 Yıllık Osmanlı Kayıtları Gün Yüzüne Çıkıyor

Osmanlı Devleti’ni tarihin en önemli uygarlıklarından biri haline getiren Tahrir Defterleri gün yüzüne

Zekâ Gelişimi İçin Sütten...

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neriman

Çevresel harcamalar 1.83 milyar TL oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) "Girişimlerde Çevresel Harcama" araştırmasına göre 2010 yılında toplam

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

NİĞDE - HAVA DURUMU

NIGDE