19 Ocak 2019 Cumartesi

ÜLKEME HİZMET İÇİN ADAY ADAYI OLDUM

ulkeme-hizmet-icin-aday-adayi-oldum

15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir Ak Partiden Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı..
26 Nisan 2018 Perşembe 17:09

Hayrettin YENEL

NİĞDE - 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir Ak Partiden Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı..

Ak Parti Niğde İl Başkanlığında yaptığı basın toplantısı ile Ak Partiden Milletvekili aday adaylığını açıklayan 15 Temmuz Kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir’e Babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Ağabeyi Doğan Halisdemir, Amcası Mustafa Halisdemir, Kız Kardeşi Ganime Halisdemir Güzel, Halasının Eşi Mehmet Gök ve Akrabaları Abdullah Gök eşlik ettiler.

Adaylığı ile ilgili olarak Halisdemir ailesinin aldığı kararı kamuoyu ile paylaşmak için basın toplantısı düzenlediğini belirten Soner Halisdemir;“ Hepimizin bildiği gibi ülkemiz ve Müslümanlar üzerine akla hayale gelmeyen senaryolar yazılıyor, oyunlar oynanıyor.

Tüm bu oyunları bozan Dünyada tek bir lider var. Her türlü şer odaları ve karanlık güçler karşısında dimdik bir duruş sergileyen liderimiz, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bu kutlu yürüyüşte daha etkin olmak, O’nun gücüne güç katmak için Halisdemir Ailesi olarak aldığımız kararımızı kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.” dedi.

ONURLU MÜCADELENİN İÇİNDE OLMAK İÇİN

Türkiye’nin güçlü olmasını istemeyen odaklar karşısında, var olma yada yok olma mücadelesi verdiğini belirten Soner Halisdemir şunları söyledi.                         ”-  Önümüzde ülkemizin, hepimizin var olma yâda yok olma mücadelesi var. 24 Haziran Seçimleri bundan dolayı çok ama çok önemli. Ülkemiz ve çevremizde yaşanan gelişmeler bunu çok açık bir şekilde göstermektedir. Bu kutlu davanın bu onurlu yürüyüşün bir ferdi olarak, bu yola liderimizin de dediği gibi kefenimizi alıp öyle çıktık.

Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bu kutlu davaya güç katmak, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda O’nun yanında bu onurlu mücadelenin içinde bir nefer olmak için 24 Haziran Milletvekilliği Seçimlerinde partimizden, Ak Partiden Milletvekili Aday Adayım.”

KARARI AİLEMLE BİRLİKTE ALDIK

Vermiş olduğum bu karar ile hayatımın geri kalan kısmı için çok önemli bir adım attığını ve bu kararı ailesi ile birlikte aldığını belirten Soner Halisdemir, açıklamasına şöyle devam etti.

“ Bu zor kararı almak benim için hiç kolay olmadı. Her şeyden önce şehit sancağı taşıyor olmak benim için büyük bir onur yanında ağır bir sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Ancak, 15 Temmuz günü ülkemizin yaşamış olduğu alçak darbe girişimi sonucunda bu kutsal gönül işini en iyi şekilde yapabileceğimin kanaatine vardım. Bu vazife de önceliğim hiçbir menfaat gözetmeksizin, milletim için, bayrağım için, vatanım için, devletim için, ölmekse ölmek, mücadeleyse mücadele, hizmetse hizmet mantığıyla bu yola çıktığımın altını çizmek isterim. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet.. “ diyerek sözlerini tamamladı. Haber okunma sayısı: 1250

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

TÜRKİYE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİNDE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

AMBULANSLAR SİZDEN ŞİKAYETÇİ

Sağlık Bakanlığımızca sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin ve kalitesinin arttırılmasına yönelik

Kanser Kadınlardan Korksun

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşan, kadınların ‘korkulu rüyası’ olarak tanımlanan bir

500 Yıllık Osmanlı Kayıtları Gün Yüzüne Çıkıyor

Osmanlı Devleti’ni tarihin en önemli uygarlıklarından biri haline getiren Tahrir Defterleri gün yüzüne

Zekâ Gelişimi İçin Sütten...

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neriman

Çevresel harcamalar 1.83 milyar TL oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) "Girişimlerde Çevresel Harcama" araştırmasına göre 2010 yılında toplam

NİĞDE - HAVA DURUMU

NIGDE