20 Mart 2019 Çarşamba

5 ŞUBAT'TA FUTBOL RESİTALİ

5-subatta-futbol-resitali--

Niğde Belediyespor rakibine adeta nefes aldırmadı.
15 Nisan 2018 Pazar 17:11


STAD:  NİĞDE 5 ŞUBAT 

TARİH VE SAAT:15.04.2018 - 15:00
***
HAKEMLER:

YİĞİT PEŞİN (Hakem)

MUSTAFA HAN (1. Yardımcı Hakem)ŞENOL BEKTAŞ (2. Yardımcı Hakem)

YAKUP ÖZHAN (Dördüncü Hakem)

***
GÖZLEMCİ:

M.KAMİL BİRİCİK
***
TEMSİLCİ:

GÜROL KORKMAZ


***

Karşılaşma Zonguldakspor'un  vuruşu ile başladı Dk 3. Sağdan gelişen Niğde  Belediyespor atağında ceza yayı üzerinde topla buluşan Seçkin  sert vurdu top kalecinin sağından ağlarla buluştu. Niğde Belediyespor 1. Zonguldak 0

Dk. 25. Zonguldak sağdan kemal ile Niğde Belediyespor ceza alanına girdi kemal ın ortasına hüseyin vurdu topu kaptan Hakan uzaklaştırdı.

Dk 33. Niğde Belediyespor atağında seçkin caza alanı içerisinde düşürülünce hakem penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı yine Seçkin kullandı topu kalecinin solundan kaledireğine yakın mesafeden ağlara göndererek kendisinin ve takımının ikinci golünü attı. Niğde Belediyespor 2 Zonguldak kömür 0 oldu.

Dk 43 Zonguldak Kömür soldan atak geliştirdi Ali kemal sert vurdu top yan ağlara takılı ve auta çıktı. İlk yarı 2-0 Niğde Belediyespor'un galibiyeti ile sona erdi.

Zonguldak kalecisi Sinan Niğde Belediyespor' un ilk golünün çok iyi bir gol olduğunun. Bu takım hep böylemi oynuyor. Bana atılan ilk gol bir numara bir goldü dedi.
 
İkinci yarıya  Niğde Belediyespor hızlı başladı. İkinci yarının daha ilk dakikası dolmadan sağdan gelişen atakta Mehmet ceza alanına girer girmez sert vurdu top kalecinin solundan ağlara gitti. Niğde Belediyespor 3. Zonguldak 0 oldu

Dakika 55 te soldan gelişen Niğde Belediyespor atağında Seçkin'in ortasına Mehmet sert vurdu top üst direğe çarparak avuta çıktı. Niğde Belediyespor mutlak bir golden oldu.

Dakika 63 te Zonguldakspor sağdan Ali ile atak geliştirdi yaptığı güzel ortaya Furkan'ın güzel kafa vuruşunu kaleci iki hamlede ancak kurtararak golü önledi. Zonguldakspor'un  karşılaşmanın başından beri en önemli atağıydı.

Dakika 70 te Niğde Belediyespor'dan Seçkin Kendi aldığı topla ceza alanı yayına yakın mesafeden sert vurdu. Zonguldak kalecisi sinan topu kornere çeldi ataktan sonuç gelmedi.

Dakika  81 de gelişen Niğde Belediyespor atağında Raşit’in güzel ortasına emre mükemmel vurdu. Bu gol ile Niğde Belediyespor  4-0 lık Galibiyete ulaştı. Karşılaşmanın 1 dakikalık uzatmasında yapılan ortayı iyi takip eden Cabir topla buluştuğu anda hakemin bayrağı havadaydı. Topu ağlara gönderen Cabir' in golü ofsayt olduğu için sayılmadı karşılaşma da başka gol olmayınca. Niğde Belediyespor müsabakadann 4-0 galip ayrıldı. Niğde belediye spor kendi sahasında kendi seyircisine adete futbol resitali yaşattı.

***


***


***


***Haber okunma sayısı: 1550

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNCEL ÜLKE GÜNDEMİ

TÜRKİYE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİNDE 5 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALANDI

AMBULANSLAR SİZDEN ŞİKAYETÇİ

Sağlık Bakanlığımızca sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin ve kalitesinin arttırılmasına yönelik

Kanser Kadınlardan Korksun

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşan, kadınların ‘korkulu rüyası’ olarak tanımlanan bir

500 Yıllık Osmanlı Kayıtları Gün Yüzüne Çıkıyor

Osmanlı Devleti’ni tarihin en önemli uygarlıklarından biri haline getiren Tahrir Defterleri gün yüzüne

Zekâ Gelişimi İçin Sütten...

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neriman

Çevresel harcamalar 1.83 milyar TL oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) "Girişimlerde Çevresel Harcama" araştırmasına göre 2010 yılında toplam

NİĞDE - HAVA DURUMU

NIGDE