Reklamı Geç
Mobil İlk Giriş ekran Reklamı
HABER DETAY
Testi Pozitif Çıktı Fakat O Başka Şeye Daha Çok Üzüldü..
. . . hakkımda hakarete varan açıklamaların yapıldığı gibi konular maalesef beni çok üzmüştür.
24 Mart 2020 - Salı 21:29
4133 defa okunmuş.
SAĞLIK
Fatih Emlak Mobil Haber Detay

NİĞDE - Bor Meslek Yüksekokulunda öğretim üyesi olan Hüseyin Haluk Şengezer, koronavirüsü testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından açıkladı.

Şengezere kendisosyal medya hesabından yaptığı açıklamada testinin pozitifi çıktığını belirten Şengezer, testin pozitif çıkmasından çok hakkında çıkan yalan yanlış haber ve iftiralara çok üzüldüğünü belirterek, süreci tüm detayları ile anlattı. 

Paylaşım Linki :  https://www.facebook.com/hhsengezer

“Sevgili arkadaşlarım, öğrencilerim ve dostlarım...

Geçen hafta üniversitelerin tatil olması dolayısıyla izin alarak Ankara'ya gittim. Ankara'da kaldıgim süre içerisinde cumartesi günü (21 Mart'ta) öksürük ve Ateş sıkıntı yaşamaya başladım ve 22 Mart pazar günü öğle saatlerinde Ankara Gülhane Hastanesi'nin acil servisine giriş yaptım. Hemen corona şuphesiyle akciğer tomografisi çektiler. Tomografi sonucu temiz çıktı. Daha sonra Boğazımdan bir kültür aldılar. Ve kültür sonucununda bir süre sonra çıkacagini ifade ettiler. Bende yetkili kişilere, insanların içine girmeme garantisi vererek nigdeye gitmem gerektiğini söyledim. Dün sabah Ankara'dan yola çıkarak öğleden sonra Niğde Bor a vardim ve okuluma gittim. Ve Niğde'ye gelirken korona olduğuma dair en ufak bir bilgim yoktu. İşlerim bittikten sonra Nigde'ye giderek aile hekimim Mehmet Ali Bayol'a muayene oldum. Ve dün gece saat on birde boğaz kültürünün pozitif çıktı ortaya çıktı ve hemen gece saat 3'te ambulansla Ankara'ya Gülhane'ye karantinaya getirildim.

Şu anda Gülhane'de karantinada ilk günümü doldurmak üzereyim. Sağlık durumum gerçekten çok iyidir. Bu arada Niğde sosyal medyasında hakkımda yalanlarla dolu birçok haber çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Çıkan haberlerde ortaya atılan benim karantinadan bir haftadır kaçtigim, tanınin İstanbul'da kondugu, benim sağlık ocağında baygınlık geçirdigim, hakkımda hakarete varan açıklamaların yapıldığı gibi konular maalesef beni çok üzmüştür. Yalanlarla insanları karalamak işin kolay kısmıdır. Bu haberleri yapanlar kendi karakter yoksunluklarini gözardı edip, herkese iftiralar atarak kendilerini tatmin etmektedirler. Elbette ki bu iftiraların hukuksal bir karşılığı olacaktır. O konuda hiç kimsenin endişesi olmasın. Bu arada beni bilenler bilir. Son derece sorumluluklarina bağlı ve duyarlı bir insanım. Korona olduğumu bile bile okula giderek insanları tehlikeye atacak kadar karaktersiz bir insan değilim. Benim bunu yaptığımi ima edenler kendi karakter bozukluklarını açık ve net ortaya koymaktadırlar. Tabii insanın kendisini bir süzgeçten geçirip eleştirmesi her insana nasip olmayan bir özellik. Sonuç olarak insanlar kendini göremediği için, başkalarına iftira atarak kendi egolarını tatmin etmektedirler. Sağlıklı günler diliyorum hepinize.. bu arada telefonunu eksik etmeyen, arayıp, soran sevdiklerime teşekkür ederim”   paylaşımında bulundu.

Tüm düynada hızla yayılan ülkemizde de yayılımı devam eden Korona tehlikesinin hedefinde belkide O'nu üzen davranışları sergileyenlerin de olabileceğini ve bir daha insanları üzebilecek davranışlardan kaçınmalarını tavsiye eder, Niğde Haberci ailesi olarak değerli hocamızın bir an önce sağlığına kavuşmasını tüm içtenliğimizle Yüce Alllah tan diliyoruz. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI
Adınız
Yorumunuz
İlyas çap - 28 Mart 2020  
Çok çok geçmiş olsun hocam Allah’ım acil şifalar versin inşallah. Dualarımız sizin için

Hasan teker - 27 Mart 2020  
Insallah en kisa zamanda atlatacagina inaniyorum en kisa zamanda aramizda olacak

MUHSIN demir - 26 Mart 2020  
Çok geçmiş olsun haluk hocam

Turgut kaymak - 25 Mart 2020  
Çok geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum.

Ismail - 24 Mart 2020  
Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Hocamızı en kısa zamanda aramızda görmek istiyoruz.