Tempo FM
Astroloji

 

 

 
Akrep (05.12.2021)
Maddi güven arayışınız olacaktır. Doğru yatırım şekli ile yeni bir başlangıç yapmak istiyorsunuz. Bu doğrultuda çıktığınız yolculuklarda kendinize bir ortak bulabilir ve yeni bir iş dünyasına merhaba diyebilirsiniz.
 
Aslan (05.12.2021)
Çalışma şeklinizi değiştiriyorsunuz. Yüksek performans sergilemek için sanatsal yönünüzü kullanacaksınız. Böylece hem çalışıp hem yaratmış olacaksınız. Bu durum sizin daha verimli iş bu performansı sergilemenize sebep olacaktır.
 
Balık (05.12.2021)
Gayrimenkul alımı için emlakçılarla görüşmeleriniz olabilir. İstediğiniz şartları belirtiyorsunuz. İstediğiniz özelliklere göre bir ev bulmak için biraz daha bekleyebilir ya da şartlarınıza göre hızlıca sonuca gidebilirsiniz.
 
Başak (05.12.2021)
Aile kurma yolunda ilk adımı atıyorsunuz. Artık sizin de geleceğe beraber yürüyeceğiniz bir ruh eşiniz var. Bu tatlı heyecanlarınızın tadını çıkarın. Stresinizi ve detaycı yönünüzü güzel anlarınıza esir bırakmayın. Anı yaşayın.
 
Boğa (05.12.2021)
Sizler için bırakmak zor olsa da bugün tamamen yaşadığınız zorluğu geride bırakacak güce sahip olacaksınız. Umudu ilk defa içinizde hissediyorsunuz. Bu size bir şeyleri başlatma enerjisi verecektir. Şimdi umudunuzu yaşama zamanı! Harekete geçin.
 
İkizler (05.12.2021)
Aşk hayatınızda duygusal bir değişime gitme kararı alıyorsunuz. Duygularınızın gelecek için isteklerine saygı duyarak aile olma kavramı üzerine yoğunlaşacaksınız. Bu noktada düşüncelerinizi partnerinizle paylaşabilir ve beklediğiniz olumlu cevabı ondan alabilirsiniz.
 
Koç (05.12.2021)
Yeni bir ortaklık için görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. İletişim yönünüz istediğinizi almanızı kolaylaştıracaktır. Ne istediğinizi bildiğiniz takdirde net kararınızı karşı tarafa geçirebilir ve bu konuda onlarla olumlu işbirliği içine girebilirsiniz.
 
Kova (05.12.2021)
Kariyer adımlarınızı atarken sürpriz bir yol ayrımı ile karşılaşıyorsunuz. Meslek değişimi sizlere yeni bir hayatın kapılarını açacaktır. Hiç beklemediginiz yolculuklara çıkacak ve çok farklı insanlarla tanışacaksınız. Bu noktada ruhunuzu oldukça tatmin edebilirsiniz.
 
Oğlak (05.12.2021)
Kendinizi dışarıdan gelecek zararlara karşı korumaya alıyorsunuz. Duvarlarınızın sınırlarını genişleteceksiniz. Bu konudaki esnekliğinize çevrenizden güzel tepkiler alabilirsiniz. Duyduğunu sözler ruhunuza ve enerjinize çok iyi gelecek.
 
Terazi (05.12.2021)
Eğitim hayatınızı yenilemek isteyeceksiniz. Çevrenizden aldığınız olumlu destek ile yeni bir arayış içerisine giriş yapıyorsunuz. Bu yüzden bu aralar biraz yoğun olabilirsiniz. Sizin için doğru eğitimi ve kurumu bulmak oldukça zorlayıcı olabilir.
 
Yay (05.12.2021)
Hayatınızda kadersel bir dönüm noktasındasınız. Doğru yolu seçmek sizler için zor olacaktır. Ama hayatınızı şekillendirecek bu önemli süreci detaylandırmak ve üzerinde incelikli düşünerek hareket etmek size uzun vadede size kazanç sağlayacaktır.
 
Yengeç (05.12.2021)
Günlük işlerinizi yapmak istemeyeceksiniz. Ruhunuz özgürlüğe ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden bugün işlerinizde fire verebilir ve kendinize özel bir zaman yaratabilirsiniz. Böyle zamanlarda dışarda yürüyüş yapmak, kendinizle konuşmak ilacınız olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı