Tempo FM
Astroloji

 

 

 
Akrep (29.07.2021)
Yakın çevreniz ile aranıza mesafe koymak isteyeceksiniz. Değerinizi düşürmek isteyenlere karşı tepkisiz kalamıyorsunuz. Karşı tarafa sınırlarınızı net bir şekilde çizdiğiniz sürece kimse size zarar veremeyecektir.
 
Aslan (29.07.2021)
Eğlenmek için fırsat kolluyorsunuz. Uzun zamandır stres atamadınız ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Artık stres atmak için tatil zamanı! Keyifli bir mola yaşam enerjinizi tazelerken ruhunuzu arşa çıkarabilir.
 
Balık (29.07.2021)
Hayatınızı düzene koymak ile ilgili harika işler başarabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma koşullarınızı iyileştirmek, bulunduğunuz ortamı güzelleştirmek size iyi geldiği kadar çevrenizdekilere de iyi gelecektir.
 
Başak (29.07.2021)
Geçmiş zamanda yaşanmış bir konu yeniden gündeminize gelebilir. Ailenize karşı tepkilerinizde fazla duygusal olabilirsiniz. Konunun neden günyüzüne çıktığını bulup onu sonlandırmak, üzerinizdeki baskı ve olumsuz enerjiyi silip atmanızı kolaylaştıracaktır.
 
Boğa (29.07.2021)
Ekonomik imkanlarınızı kullanmak isteyen kötü niyetli kişiler olabilir. Bu kişilerle aranızda geçen konuşmaları dikkatle değerlendirirseniz gerçek düşüncelerini fark edebilirsiniz. Bu da size kiminle yürüyüp yürüyemeyeceğiniz konusunda ipuçları verecektir.
 
İkizler (29.07.2021)
Geçmişe dair anılarınız canlanabilir. Geçmişteki güzel günleri anarken o günlere özlem duyabilir ve kendinizden beklemediğiniz tepkileri görebilirsiniz. Anılar arasında zaman tüneli yapmanız sizi biraz duygusal kılabilir.
 
Koç (29.07.2021)
Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız istediğiniz performansı gösteremiyor olabilir. Eleştirinin dozunu ve yönünü abartmadan, içinizde tuttuklarınızı ifade etmeye çalışmalısınız.
 
Kova (29.07.2021)
İkili ilişkilerinizle ilgili kulağınıza gelen dedikodular olabilir. İnsanların arkanızdan neler konuştuğunu, yüzünüze gülen insanların gerçek niyetlerini öğrenebilirsiniz. Bu da, size kiminle ne kadar yakın olmanız gerektiği konusunda bazı ipuçları verecektir.
 
Oğlak (29.07.2021)
Yeni bir adım atmak için kendinizde cesaret bulamıyor ve bu durum içerisinde hareketleriniz kısıtlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hareket alanınızın kısıtlanması çoğu zaman durağan bir sürece geçiş yaptığınıza işaret etse de bu tarz durumlar hata yapmanızı engelleyen bir süreç olarakta düşünülebilir.
 
Terazi (29.07.2021)
Duygularınızı kontrol edemeyerek uç noktalarda davranışlarınız olabilir. Kendinizi ifade ederken oldukça zorlanabilirsiniz. Fanatik yaklaşımlar yerine dengede kalmaya çalışmalısınız.
 
Yay (29.07.2021)
Bugün bazı konularda bir şeyleri sonlandırma kararı alabilirsiniz. Bu kararlar çevreniz tarafından tepkiyle karşılanabilir. Her ne olursa olsun kendinizi ön planda tutmanız sizi her türlü kazançlı çıkaracaktır.
 
Yengeç (29.07.2021)
Aileniz davranışlarınızı iyileştirmenizle ilgili beklenti içinde olabilir. Sorumluluklarını bilen ve ayakları yere basan bir tavır içinde olmanız, sadece onlara değil size de iyi gelecektir. Boşvermişlik için doğru bir zamanda değilsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı