Tempo FM
Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 09:29 Bu haber 3670 kez okundu
 
15 Temmuz Şehidinin Naaşı Bandırmaya Nakledildi
15 Temmuz hain darbe girişiminde ankara’da şehit olan akademisyen Ramazan Konuş’un Bor ilçesinde bulunan mezarından alınarak ailesinin bulunduğu Bandırma ya nakledildi.
DİĞER Haberi
15 Temmuz Şehidinin Naaşı Bandırmaya Nakledildi

Hayrettin YENEL

NİĞDE - 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’da şehit olan akademisyen Ramazan Konuş’un Bor ilçesinde bulunan mezarından alınarak ailesinin bulunduğu Bandırma ya nakledildi.

15 Temmuz akşam hain darbe girişimi sırasında meclisin olduğu bölge giden ve düşen bombanın şarapnel parçasının isabet etmesi sonucu şehit olan Ramazan Konuş’un naaşı ailesinin isteği üzerine Bandırma ya nakledildi.

Niğde’nin Bor İlçesi Şehitliğinde bulunan kabrinden alınan Ramazan Konuş un naaşı cenaze aracı ile Bandırmaya nakledildi. Ramazan Konuş için Bandırma Garnizon Komutanlığında tören düzenlendi. Düzenlenen törene, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Erdek Kaymakamı ve Bandırma Kaymakam vekili Ekrem Çalık, Balıkesir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Şehidin eşi ve çocukları, mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: 15, Temmuz, Şehidinin, Naaşı, Bandırmaya, Nakledildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı