Tempo FM
Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 16:27 Bu haber 2324 kez okundu
 
51 Borspor Kaptanı Çağrı Erginer İle Röportaj
Bor'da sporseverlerin özlemini çektiği 51 Borspor kuruldu ve Niğde 1.Amatör kümede sezonun açılmasını bekliyor.
SPOR Haberi
51 Borspor Kaptanı Çağrı Erginer İle Röportaj

RÖPORTAJ: Hüseyin Ülkü Korkmaz

-Hüseyin Ülkü Korkmaz: Kaptan 51 Borspor Bor İlçemize ve Niğde sporuna hayırlı olsun.Bor profesyonel lig görmüş bir ilçemiz ancak özellikle geçen yıl Bor ismi ile Niğde amatör liginde bir takımın olmayışı Bor'lu sporseverler arasında büyük üzüntü kaynağı olmuştu.Takımınızla ilgili bu yönde duygularınız nelerdir?

-Çağrı Erginer: Teşekkürler.Bor halkı sporu gerçekten çok seviyor  bu yüzden borlu spor sevdalısı kardeşlerimiz futboldan kopmasınlar ayrı kalmasınlar diye tüm gayretimizle uğraşıyoruz.
İnşallah bu sezon o üzüntüler yerini sevince bırakacaktır halkımızın sevgisini kazanıp gönüllerinde taht kurmak istiyoruz.

-Hüseyin Ülkü Korkmaz: Ekip olarak yenisiniz ancak tecrübe olarak şampiyonluğu hedeflemiş bir ekipten geliyorsunuz,takımınızdaki atmosfer nasıl, 51 Borspor olarak hedef belirledinizmi?

-Çağrı Erginer: Bizim hedefimiz bellidir kesinlikle her maçı kazanmak için sahaya çıkacağız ve sezon sonunda şampiyon olacağız.
Atmosfer çok iyi herkes uyum içerisinde yeni olmamıza rağmen çok profesyonel ilerliyoruz.

-Hüseyin Ülkü Korkmaz: Kaptan olarak takımdaki uyum adına çabalarınız nelerdir?

-Çağrı Erginer: Bana göre takım kaptanının en önemli 3 özelliği takıma rehber ve örnek olur bunlar koruma,cesaret,ve tutarlı davranmaktır.
Sadece saha içerisinde değil dışardada toplanıyoruz takım halinde aktiviteler yapıyoruz sosyal sorumluluk projelerine katılıyoruz ve bunlar bizi bir arada daha sağlam tutuyor ilişkilerimiz kuvvetleniyor birbirimizi tanımamız saha içerisinde bize avantaj sağlıyor.

-Hüseyin Ülkü Korkmaz: Bor'lu sporseverlerden takım adına beklentileriniz nelerdir?

-Çağrı Erginer: Bizim tek beklentimiz Bor'un tek takımına içerde ve dışarda sahip çıkmaları onların yanımızda olması bize güç veriyor daha şimdiden çok güzel tepkiler alıyoruz hepsine çok teşekkür ederim. 

-Hüseyin Ülkü Korkmaz : Vermek istediğiniz başka bir mesajınız varmı? Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

-Çağrı Erginer: Bizden desteklerini esirgemeyen Bor belediye başkanımız Serkan Baran beye bu güzel tesisleri bize sunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, İl Müdürümüz İlker Ötgünlü beye ve siz değerli basın mensuplarına çok teşekkür ederim.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 51, Borspor, Kaptanı, Çağrı, Erginer, İle, Röportaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı