Tempo FM
Haber Detayı
22 Eylül 2021 - Çarşamba 17:32 Bu haber 1087 kez okundu
 
Ahmet Akançay Zengenspor'la Anlaştı..
Futbolda uzun yıllarını veren Bor'lu teknik adam Ahmet Akançay Niğde Amatör küme ekiplerinden Zengenspor'la anlaştı.
SPOR Haberi
Ahmet Akançay Zengenspor'la Anlaştı..

Futbolda uzun yıllarını veren Bor'lu teknik adam Ahmet Akançay Niğde Amatör küme ekiplerinden Zengenspor'la anlaştı.

Ekim ayı başında başlaması düşünülen Niğde amatör kümede ekipler son hazırlıklarını yaparken,gerek transfer ve gerekse teknik sorumlu konularınıda çözmeye çalışıyorlar.

Bor'da uzun yıllar futbolun her kademesinde görev yapan Ahmet Akançay B Lisans diploması sahibi olup,2.lige kadar futbol ekibi çalıştırma yetkisi olmasına rağmen tercihini Niğde 1.Amatör kümede yer alan Zengenspor'la el sıkıştı.

Yönetcilerle bir araya gelen Ahmet hoca şu açıklamada bulundu;

"Yönetimden her türlü desteği alarak Zengenspor'u en üst seviyeye taşımak üzere yola çıktığını bu konuda maddi ve manevi her türlü desteği aldığını bundan sonrası ise başında bulunduğu ekibiyle günün önemli saatlerini harcayarak öncelikle Niğde 1.Amatör kümede İl şampiyonluğu hedefleyen bir amacı taşıdıklarını belirtti.

Toplantının olgun bir havada geçtiğini ifade eden Akançay bize güvenen ve desteği veren Zengenspor yöneticilerine  teşekkürlerini bildirdi."

***

Zengenspor'da Başkan Ethem  Erdoğan Başkan yardımcısı Kubilay Eren'de bu birliktelikten son derece memnun kaldıklarını,bundan böyle gözümüz arkada kalmadan futbolda adımı atacak teknik adam Ahmet hoca ile futbolcularımız bu bilinç içerisinde başarıya hakim olacaklarından eminiz dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet, Akançay, Zengenspor'la, Anlaştı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı