Tempo FM
Haber Detayı
15 Eylül 2021 - Çarşamba 10:58 Bu haber 1729 kez okundu
 
Ak Parti de Gece Yarısı Toplantısı
NİĞDE - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Niğde teşkilatını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Ak Parti de Gece Yarısı Toplantısı

NİĞDE - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Niğde teşkilatını ziyaret etti. Partilililerde görüşen Kandemir gece 01:20 ' de teşkilat toplantısına katıldı. 

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Niğde Belediyesi’ni de ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Yönetim kurulu üyeleri ve Teşkilat Başkanları ile toplantı yaptı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir;“Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’i Belediyemizde misafir ettik. Yaptıklarımızı ve yapmayı iple çektiğimiz projelerimizi konuştuk. Rabbim çalışmalarımızda bizlere güç kuvvet versin inşallah. Teşkilat Başkanımız ve ekibinin İlimize yaptığı ziyareti bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Sayın Başkanımızın belediyemizi ziyaret etmesi, noksanlıkları ve yapılacak olanları yerinde incelemesi oldukça önemlidir. Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in ziyareti hepimize moral olmuştur.“dedi.

“Bu hafta ilk durağımız Niğde, Üç kademe yönetim kurulu üyelerimizle teşkilat çalışmalarımızı ve gündemi değerlendirdiğimiz verimli bir toplantı gerçekleştirdik.” diyen AK Parti Teşkilatlar dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir;

“Niğde programımızı Belediye Başkanımız Emre Özdemir’i ziyaret ederek ve İl Başkanlığımızda yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelerek tamamladık.İl Başkanımız Ömer Kılıç nezdinde tüm Niğde teşkilatımıza teşekkür ederim.”  İfadelerini kullandı.

3 kişi ve iç mekan sanatı olabilir

Bir Mehmet Ali Şafak, Selim Gültekin, Ismail Tüfekci, Yavuz Ergun, Celalettin Doygun, Nusret Teksin ve İbrahim Baloğlu dahil 12 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise görseli olabilir

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, de, Gece, Yarısı, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı