Tempo FM
Haber Detayı
15 Şubat 2020 - Cumartesi 15:55 Bu haber 4448 kez okundu
 
Akman Niğdeli Turizmcileri Ziyaret Etti
Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yön Kur Üyesi Birol Akman Niğde'yi ziyaret etti.
TURİZM Haberi
Akman Niğdeli Turizmcileri Ziyaret Etti

Nİğde - Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yön Kur Üyesi Birol Akman Niğde'yi ziyaret etti. 
Niğde'ye gelişinde ilk buluşmayı Niğde Turüizmciler Derneği Yöneticileri ve üyeleri ile gerçekleştiren ve aslen de Niğdeli olan Birol Akman Niğde Turizmciler Derneği yönetici ve üyeleri ile  fikir alışverişinde bulunduktan sonra Toplantıya katlanlarla birlikte Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve Belediye Başkanı Emrah Özdemir'i de makamlarıdna ziyaret ettiler. Niğde turizmciler Derneği Yönetim Kuruu Başkanı Bahar ŞAhiner Öke Niğdeli hemşehrimiz Birol Akman'ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek;

" Nazik ziyaretlerinden ve şehrimize ilgi alakalarından dolayı Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yön Kur Üyesi Birol Akman'a çok teşekkür ederiz. Kendisi ile Niğde Turizmi açısından neler yapılabilir, ilimizin turimzden daha fazla pay alması konusunda atılması gereken adımler gibi bir çok önemli konuda istişarelerde bulunduk. Çok verimli bir izyaret oldu. " dedi. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Akman, Niğdeli, Turizmcileri, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı