Tempo FM
Haber Detayı
07 Haziran 2021 - Pazartesi 15:21 Bu haber 2721 kez okundu
 
Akşener Niğde ve İlçelerinde Yoğun İlgi İle Karşılandı (VİDEO HABER)
VİDEO HABER İçin TIKLAYINIZ >>>>
SİYASET Haberi
Akşener  Niğde ve İlçelerinde Yoğun İlgi İle Karşılandı (VİDEO HABER)

NİĞDE- Niğde’ye karayolu ile Ankara – Niğde Otoyolunu kullanarak gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ziyaretlerine Ulukışla İlçesinden başladı. Ulukışla'da mahşeri bir kalabalıkla karşılanan Akşener'i partililer tezahüratlarla karşılandı ve esnaflardan tek tek sorunları hakkında bilgi aldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener "Millet Bizi Çağırıyor " Proğramı dahilinde Ulukışla ilçesinde esnafları ziyaret etti. Akşener esnaf ziyaretinin ardından Otobüsün ön kapısında ilçedekilere ziyaret etmeden önce partililere seslendi. 

Meclis toplantısından çıktıktan sonra bir gazetecinin kendisine Kılıçdaroğlu Erdoğan’a şöyle dedi, Erdoğan Kılıçdaroğlu’na şöyle dedi ne dersiniz diye soru yönelttiğini ve kendisinin aklından o soruya  “ Allah şahit aklımdan geçen bana ne ellinin körünü demek ti ama diyemedim, dedi.  Artık farklı bir siyaset yapacağını belirten Akşener, bu düzeni değiştireceklerini söyledi.  

Ulukışla ilçesinin ardından Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesini ziyaret etti. Daha sonra Bor ilçesinde de esnafları ziyaret eden Akşener daha sonra Niğde de esnaflları ziyaret ederek Şadırvan Park ta vatandaşlara hitap etti.. 

AKŞENER'İN NİĞDE VE İLÇELERİ PROĞRAMI İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİ SUNUYORUZ.

 

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akşener, , Niğde, ve, İlçelerinde, Yoğun, İlgi, İle, Karşılandı, (VİDEO, HABER),
Yorumlar
Haber Yazılımı