Tempo FM
Haber Detayı
21 Nisan 2022 - Perşembe 14:15 Bu haber 5091 kez okundu
 
Barkod Etiket Fiyatları
Barkod Etiket Fiyatları
TANITIM Haberi
Barkod Etiket Fiyatları

Barkod Etiket Fiyatları

 

Barkod, sağladığı kolaylıklar sebebiyle perakende sektöründen tutun da üretim sektörüne kadar oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Barkod etiketin de çok fazla çeşit ve seçenek havuzu vardır. Barkod etiket fiyatları, satın alınacak adede, istenilen türe ve kaliteye göre değişkenlik arz etmektedir. Kullanılacak amaca ve istenen özelliklere uygun seçilen etiketlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

 

Baskıya Göre Fiyat Farkı

Pro Terazi etiketi almak için hem ebadı hem sarımı hem de kaçlı paketteki bir ürün olduğu, fiyatı ile doğru orantılıdır. Termal temel tabanlı ve kaliteli barkod etiket, baskılı olup olmamasına göre değer artışı gösterir. Şayet beş yüzlük ve yüz çarpı yüz ebatlı eko termal zebra etiket almak istenirse, fiyatında içerisindeki rulo adedi belirleyici olur. Baskılı bir etiket olacaksa, etiketin üstündeki baskının da kaç çeşit renkten basıldığı, fiyatı artırır.

 

Termal etiket çeşidinden olan ve sarı renkli beş yüzlü sarım barkod etiketin adedi, farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca bu çeşidin yetmiş çarpı yüzlük ebadından olan ve otuzlu rulo şeklinde on bin beş yüz adedinin satışı da yine satılan yerler arasında fiyatları değişebilmektedir. Siyah imajlı elli altı çarpı on altı ebatlı termal özellikli yüzlük paket ne kadar para ödemek gerecektir? Bu soruya, etiketin hem en hem boy hem de adedi belirleyici olacaktır, şeklinde bir yanıt verilir.

 

Çeşidin Fiyata Yansıması

Barkod etiket fiyatları, zebra kuşe çeşidinde de farklılık göstermektedir. Kaçlı sarım ve ne kadar ebat içermesi, fiyatta belirleyici rol oynamaktadır. Kaç rulo halinde satıldığı ve adet etiket miktarı ile etiketin özellikleri, fiyat üzerinde belirleyici konulardandır. Çeşit da maliyete etki eden bir unsurdur. Barkod etiket çeşidinin fiyat üstündeki etkisi bundan dolayı oldukça fazladır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Barkod, Etiket, Fiyatları,
Yorumlar
Haber Yazılımı