Tempo FM
Haber Detayı
30 Eylül 2021 - Perşembe 20:45 Bu haber 880 kez okundu
 
Başkan Özdemir Kale Esnafı İle Buluştu
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Kale ve çevresinde gerçekleştirdikleri dönüşüm projesi kapsamında kale altındaki esnaflarla..
GÜNDEM Haberi
Başkan Özdemir Kale Esnafı İle Buluştu

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Kale ve çevresinde gerçekleştirdikleri dönüşüm projesi kapsamında kale altındaki esnaflarla bir araya geldi. Burada esnaflarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Başkan Özdemir her zaman esnafın yanında olduklarını ve esnafların mağdur olmaması adına çabaladıkları, Niğde Kalesi ve çevresinin daha yaşanabilir bir alana dönüşmesi için çalıştıklarını ifade etti. 
Başkan Özdemir; " hepinizin bildiği üzere Kale dönüşüm projesi ve diğer projelerle ilimizde köklü değişim ve dönüşümler yaşanıyor. Niğde Kalesi ve Çevresi yenileme projemizin çalışmaları tamamlandığında ilimize tarihi değerini geri kazandıracak ve turizm noktasında şehrimizi ön plana çıkartmış olacağız. 
Bu projemiz başladığından beri hep esnafımızın yanında olduk ve bundan sonrada masanın esnaftan yana olan kısmında olmaya devam edeceğiz. Esnafımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız ve mağdur etmemek için her şeyi yapmaya devam edeceğiz.  İnşallah bu proje şehrimizin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır" diye konuştu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özdemir, Kale, Esnafı, İle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı