Tempo FM
Haber Detayı
30 Kasım 2021 - Salı 12:16 Bu haber 2119 kez okundu
 
Başkan Özdemir, Kış Ekiplerinin Hazırlıklarını Yerinde Denetledi
Başkan Özdemir, Kış Ekiplerinin Hazırlıklarını Yerinde Denetledi
GÜNDEM Haberi
Başkan Özdemir, Kış Ekiplerinin Hazırlıklarını Yerinde Denetledi

Hayrettin YENEL

NİĞDE - Niğde Belediyesi ekipleri kış için teçhizat ve donanım hazırlıklarını tamamladı.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, ekiplerin hazırlıklarını yerinde inceledi.  Belediye ekipleri, meydana gelebilecek yoğun yağışlar ve soğuk hava koşullarında oluşabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklarını tamamlayıp, kış öncesi tüm araçları bakıma alarak, gerekli tüm ihtiyaçları ise hazır hale getirdi.

Kış aylarının getireceği problemleri önlemek amacıyla gerekli hazırlıkları tamamlayıp ekipmanlarını güçlendiren Niğde Belediyesi olası kar ve buzlanma için de gerekli tuz ve solüsyon stokunu oluşturuldu.

Yapılan çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir;

“Niğde Belediyesi olarak tüm birimlerimiz, araç ve ekipmanlarımız ve personelimizle 2021-2022 yılı kış sezonuna hazırız. Kış şartlarında sizlere en güzel hizmeti vermek için gerekli çalışmaları tamamladık. Tüm birimlerimiz koordinasyon içinde üstüne düşen vazifeyi yapmaya hazır, örneğin; Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimiz karda yol ve kaldırımları açarken, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz zarar gören ağaçlara ve parklara müdahale edecek. 7/24 esasına göre çalışan ekiplerimiz hayatın aksamaması için görevi başında olacak. Ben ve arkadaşlarım, Niğdeli hemşerilerimizin hizmetinde olacağız. Hemşerilerimizin kışı daha rahat geçirmesi için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Özdemir,, Kış, Ekiplerinin, Hazırlıklarını, Yerinde, Denetledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı