Tempo FM
Haber Detayı
14 Mayıs 2021 - Cuma 19:33 Bu haber 641 kez okundu
 
Başkan Özdemir Şehit Aileleri İle Sanal Ortamda Bayramlaştı
Başkan Özdemir Şehit Aileleri İle Sanal Ortamda Bayramlaştı
- Haberi
Başkan Özdemir Şehit Aileleri İle Sanal Ortamda Bayramlaştı

Emrah Özdemir, Şehit Aileleri'nin Bayramını Video konferans Aracılığıyla Kutladı
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ömer Demir ve şehit ailelerinin bayramını,  koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinden dolayı video konferans aracılığıyla kutladı.

Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit aileleri ile video konferansla görüşme yapan Özdemir, "İnşallah bir daha bir araya gelemediğimiz böyle bayramlar yaşamayız, önümüzdeki bayramları hep birlikte coşku içerisinde geçiririz. Burada en önemli husus ise sizlerin yetiştirdiği kahramanların sayesinde huzur içerisinde bir bayram yaşıyor olmamızdır. Allah böyle evlatlar yetiştirdiğiniz için sizlerden razı olsun. Attığımız her adım, aldığımız her nefes için şehitlerimize borçluyuz. Allah memleketimizi yurdumuzu her daim huzur içinde yaşatsın. Birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Ayrıca bu toplantı aracılığıyla sizlerle bir araya gelmemizi sağlayan personelimize de teşekkür ediyorum. İnşallah bu ayrı kaldığımız son bayram olur" dedi.
Video konferansa katılan Niğde Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Demir'de, Başkan Özdemir'e şehit ailelerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür etti. Şehit aileleri de Özdemir'in kendilerini arayarak bayramlaşmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör:
Etiketler: Başkan, Özdemir, Şehit, Aileleri, İle, Sanal, Ortamda, Bayramlaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı