Tempo FM
Haber Detayı
14 Kasım 2021 - Pazar 19:02 Bu haber 921 kez okundu
 
Başkent Vakfından Bir İlk
Başkent Vakfından Bir İlk
GÜNDEM Haberi
Başkent Vakfından  Bir İlk

Başkent Niğde Vakfı yönetimi olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz ziyaretlerimiz kapsamında bürokrat hemşehrilerimiz arasında iletişim ve dayanışma eksikliği olduğu konuları ile karşılaştık.
Bu amaçla Niğdemize katkı için yararlı olacağını düşündüğümüz bürokratlarımızla tanışma ve dayanışma amaçlı bir buluşma organizasyonuyla başlamak istedik. Buluşma toplantımızda başlangıçta daire başkanı ve üstü pozisyondaki hemşehri bürokratlarımız ve Niğdemizdeki oda başkanlarımızla biraraya gelerek başlamak istedik ama ilerleyen zamanda daha geniş katılımlı olarak devam ettirmek istiyoruz.

Toplantımıza katılan tüm hemşehri bürokratlarımıza, organizasyonun hazırlanmasında maddi ve manevi destekleri olan hemşehrilerimize, bu buluşmamıza ev sahipliği yaparak organizasyonumuzu destekleyen hemşehrimiz işinsanı Sn.Haluk ÇETİNTÜRK beye teşekkür ederim. Ayrıca Vakfımız çalışmalarımızda ve bürokratlar buluşmamızda yanımızda olarak katkı ve desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize, Vekillerimize ve Belediye başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Not: Başlık için kullanılanılabilir, 1.Niğde Vakfı ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonla Ankarada bir ilk gerçekleşti. Geniş bir katılımın olduğu tanışma ve dayanışma amaçlı bürokrat yemeğine yoğun ilgi oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkent, Vakfından, , Bir, İlk, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı