Tempo FM
Haber Detayı
09 Mayıs 2022 - Pazartesi 10:11 Bu haber 616 kez okundu
 
Belediye Annelere Özel Program Düzenlendi
Anneler günü münasebetiyle Niğde Belediyesi tarafından Forever Düğün Salonunda bir program gerçekleştirildi. Programa Asena Bilge Atalay ve Mehmet Ali Erden katılırken gelen konuklara sürpriz hediyeler ve ikramlarda bulunuldu.
GÜNDEM Haberi
Belediye Annelere Özel Program Düzenlendi

Anneler günü münasebetiyle Niğde Belediyesi tarafından Forever Düğün Salonunda bir program gerçekleştirildi.   Programa Asena Bilge Atalay ve Mehmet Ali Erden katılırken  gelen konuklara sürpriz hediyeler ve ikramlarda bulunuldu.  

Burada yaptığı konuşmada tüm annelerimizin anneler gününü kutlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir kadınlara özel yepyeni müjdelerde bulundu. Niğde Belediyesi içinde "Kadın Danışma Merkezi" açtıklarını ve burada kadınlara her türlü desteği sunduklarını belirten Başkan Özdemir konuşmasında şunları kaydetti; "Biz her zaman kadınlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Belediye binamızda açtığımız Kadın Danışma Merkezimizde psikolojik sosyolojik ve hukuksal açıdan kadınlarımıza destek veriyoruz. Yakında Kayabaşı Parkta bir Kadın Yaşam Merkezi açıyoruz. Kadınlarımız burada  spor salonunda hem sporlarını yapacaklar hem yaşam merkezimizde ücretsiz olarak çaylarını içebilecekler. İlhanlı ve Efendibey Mahallerimizde de aynı merkezi açacağız. Ayrıca Şefkat Çınarları projemizle 65 yaş üstü kendi ihtiyaçlarını göremeyen vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını gideriyoruz. 
İnşallah bizleri sizlerle biraraya getiren sosyal faaliyetlerimiz devam edecek. Allahın izniyle daha çok bir araya geleceğiz.Buradan hepinizin anneler gününü yeniden kutluyorum.Niğde Belediyesi olarak her daim annelerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Annelere, Özel, Program, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı