Tempo FM
Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 15:13 Bu haber 5771 kez okundu
 
ÇAT Sesini Duydunuz Mu ?
Haberci Makale - Hayrettin YENEL
DİĞER Haberi
ÇAT Sesini Duydunuz Mu ?

Niğde futbol takımı, yani Niğde Anadolu FK ilimizin profesyonel futbol liginde bizi temsil eden tek takımımız.

 

Sezon başından bu güne bir türlü yüzümüz gülmedi.  Ama içimizde hep bir umut vardı. Bir gün yeneceğiz bir gün başaracağız demiştik. Yerimiz değişmedi sağlam olarak duruyor. Sağlam derken düşme hattının içinde sağlamız yani.. Ama dediğim gibi umudumuz hiç yitmedi. Bizim umudumuz varsa takımında umudu olur düşüncesiyle bunları söylüyorum.  Sert eleştirilerle, kırmakla, dökmekle bu işin olmayacağını biliyoruz.

 

Geçtiğimiz günlerde Niğde Anadolu FK ile ilgili olarak “ Bizi Sevindirin “ çocuklar diye bir haber yayınlamıştık. Haberimize çok sayıda yorum geldi.. Bu yorumların bazıları bizim düşündüğümüz gibi bazıları ise beni bile üzdü ki, takımın nasıl moralini bozmasın..  Her kes şu konuda haklı.. Bu takım neden satıldı, kimler sattı, gerek var mıydı? gibi soruların cevaplarının muhatabı tabi ki biz değiliz .. Bizim yaptığımız iş, zararı bir yerden döndürebilmek için takıma motivasyon sağlamak, pardon sağlamaya çalışmak diyelim.  

 

Niğde Haberci olarak Niğde de profesyonel ve amatör sporu en çok yazan yayın organı biziz.  Haftalık en az 3 – 5 haber le Niğde de sporun nabzını tutuyoruz.  Eksi 5 – 10 derece soğuklar bizim umurumuzda bile olmuyor.  Üşüyoruz, ellerimiz kulaklarımız ama fotoğraf çekiyoruz, video çekiyoruz, haber yazıyoruz yayınlıyoruz, ayrıca bağlı olduğumuz ulusal yayın organları, Sabah, Ahaber ve ATV ye de bu haberin ulusal düzeyde olanlarını servis ediyoruz.  

 

Niğde de insanlarımız her şeyden haberdar eden yayın organımız “ NİĞDE HABERCİ ”  sporda da her zaman iddia ediyoruz çok başarılı bir yayın sergiliyor.  Spor da, Cumartesi ve Pazar günleri oynanan amatör futbol karşılaşmalarını ve hafta içerisinde kritikler ve özel röportajlarla çok geniş bir yelpazede yazıyoruz ve hızlı bir şekilde haberleri sizlere ulaştırıyoruz.  Bu konuda ki haberleri başka yerlerde görüyor musunuz şöyle genele çok dikkatli bakın.

 

Biraz yaptığımız işten bahsetmek zorunda kaldık. Sebebini ileriki yazılar da belki birkaç örnekle açıklayacağız, o zaman bize hak vereceğinize içtenlikle inanıyoruz.

 

Şimdi gelelim “ ÇAT “ sesine. Yukarda bahsetmiştim ya..” Geçtiğimiz günlerde Niğde Anadolu FK ile ilgili olarak “ Bizi Sevindirin “ çocuklar diye bir haber yayınlamıştık “ demiştim.. Niğde Anadolu FK ile Pazar günü Bayburt Özel İdare arasında oynanan karşılaşma bizim bu konuda,  içimizden geçenlere sanki tercüman oldu. Sezon başından bu güne bir türlü galibiyet alamıyorduk.. Takımın morali çok bozuk, maçlara da stresli çıkıyorlardı. Faydası olur mu demedik.. “ Bizi Sevindirin çocuklar biz size güveniyoruz “ dedik.

 

Maçın sonucu tam da istediğimiz gibi oldu.”  Bu takımdan hiçbir şey olmaz” , “Galibiyet yüzü göremezler.” gibi bir çok eleştiriye rağmen onlar bu karşılaşmada başardılar ve rakibini yendiler.  Hem de 3-1 faklı bir skorla..  Yendiler de ne oldu diyenler olabilir. 

 

Siz sesi duymadınız galiba…  “  ÇAT “ diye bir ses geldi..  

 

O ses şeytanın bacağının kırılma sesiydi.

Darısı bundan sonraki maçlara..

 

Selam ve Saygılarımla.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: ÇAT, Sesini, Duydunuz, Mu, ?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı