Tempo FM
Haber Detayı
08 Ağustos 2020 - Cumartesi 11:13 Bu haber 2020 kez okundu
 
Çiftehan'da Turizm Seferberliği
Türkiye'nin en önemli termal ve doğa merkezlerinden Çiftehan'da yaz sezonu misafirlerin ziyareti için çabalar aralıksız devam ediyor.
TURİZM Haberi
Çiftehan'da Turizm Seferberliği

Türkiye'nin en önemli termal ve doğa merkezlerinden Çiftehan'da yaz sezonu misafirlerin ziyareti için çabalar aralıksız devam ediyor.İç turizmde doğal kaplıca ve terapi merkezleri ile birlikte Toros'ların bol oksijenli doğa güzelliği Çiftehan'a ayrı bir özellik kazandırıyor.

Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz köy muhtarı Bülent Meral'ın görüşlerini aldık;

Nufüs düşmesi nedeniyle Çiftehan köy statüsünde bulunuyor buda bazı konuları aşmamızda sıkıntılarıda beraberinde getiriyor.Çiftehan köy ama Türkiye'nin termal incisi gelen misafirlerin gözüne en ufak bir şeyin takılmaması adına eldeki imkânlarla adımızı yaşatmaya ve hizmeti aksatmamaya devam ediyoruz.

Çiftehan Belediye statüsünde olsaydı çevre temizliğinden yol onarım bakımı, tesislerin etrafının dizaynı ve Çiftehan'ın çehresi çok daha değişik olacaktı.

İl Özel İdaremizin değerli katkıları ile güzel bir Çiftehan için çabalarımız sürdü.

Yine bir gönül seferberliği ile geniş çapta çevre temizliği yaptık.Çiftehan halkına ve bu çalışmada desteklerini esirgemeyen Sarayhan otel ve çalışanlarınada teşekkürü bir borç bilirim.

Çiftehan misafirlerini bekliyor.Sağlıklı günlerin sağlıklı adresi Çiftehan'a bekliyoruz." Dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

***

***

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftehan'da, Turizm, Seferberliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı