Tempo FM
Haber Detayı
31 Mayıs 2020 - Pazar 13:48 Bu haber 5368 kez okundu
 
Çiftehan'da Yaz Sezonuna Ait Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Jeotermal ve olağanüstü doğa güzelliklerini bünyesinde taşıyan turizm gözdemiz Çiftehan'da Yaz sezonu için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
TURİZM Haberi
Çiftehan'da Yaz Sezonuna Ait Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Jeotermal ve olağanüstü doğa güzelliklerini bünyesinde taşıyan turizm  gözdemiz Çiftehan'da Yaz sezonu için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Köy Muhtarlığı ve gönüllü ekipler özellikle koronavirüs nedeniyle duraklayan ve bakımı önem arzeden mahallerde mezarlıkla dahil,bakım,onarım,temizleme çabaları ile Çiftehan'ın doğal güzelliği yaz turizmine hazır hale getiriliyor.

Konu ile ilgili olarak Köy Muhtarı Bülent Meral  şu açıklamada bulundu;

" Bu yıl koronavirüs tedbirleri çerçevesinde köy halkımız ile el ele vererek sağlığımızı koruma çabaları sürerken,diğer taraftanda Çiftehan'da özellikle sağlık alanında yapılan iç ve dış turizme cevap verecek dev yatırımlar ve tesisler bulunmaktadır.İnşaallah koronavirüs etkilerinin yavaş yavaş ortadan kalmasını beklerken diğer taraftanda Çiftehan'ın ziyaret edecek olan yerli ve yabancı misafirlerinmiz içinde hazırlıklı olma adına başta yeşil alanlar olmak üzere,meydan,yolların çevre bakımı ve düzenlemesi için kolları sıvadık bir kaç gündür devam eden çalışmalardan iyi sonuçlar aldık.Bu konuda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım." Dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

***

***

***

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftehan'da, Yaz, Sezonuna, Ait, Çalışmalar, Tüm, Hızıyla, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı