Tempo FM
Haber Detayı
06 Mayıs 2021 - Perşembe 11:16 Bu haber 1528 kez okundu
 
Cumartesi Oynanacak Maçlar Mercek Altına Alınmalı
2. Beyaz grupta sezonun son maçları Cumartesi günü oynanacak.
SPOR Haberi
Cumartesi Oynanacak Maçlar Mercek Altına Alınmalı

NİĞDE - 2. Beyaz grupta  sezonun son maçları Cumartesi günü oynanacak.  Maçların en önemli özelliği ligin son sıralarındaki takımların puanlarının birbirlerine çok yakın olması. Maçlarda oluşabilecek her hangi  bir  şaibe son sıralardaki takımların kaderi ile oynanması anlamına geliyor.

Bu takımlardan bir tanesi de  Zonguldak Kömür Spor  bu konunun takipçisi olacağını belirterek takımın Yönetim Kurulu Üyesi  Muhammet Cuntay TFF ye bir dilekçe vererek  Cumartesi oynanacak olan maçların mercek altına alınmasını istedi.

Niğde Anadolu FK ‘nın da 33 puanı olmasına rağmen, ligde kalmayı garantiledi gözü ile bakılırken, Cumartesi oynanacak maçlarda meydana gelebilecek bir sürpriz gelişme bizim takımızı da sıkıntıya sokabileceği belirtiliyor.

Niğde Anadolu FK nın  Uşak Spor ile yapacağı 8 Mayıs 2021 – Saat 15:00 de oynayacağı karşılaşmada, ligdeki şartlar  ne olursa olsun 1 puan alması durumunda ligde kalmayı garantileyeceği, bu maçların kaderini belirleyecek olan hakemlerin de bu saat itibariyle belli olmadığı tespit edildi.

TFF nin bu konuda hassas davranması bekleniyor.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Cumartesi, Oynanacak, Maçlar, Mercek, Altına, Alınmalı,
Yorumlar
Haber Yazılımı