Tempo FM
Haber Detayı
08 Haziran 2021 - Salı 14:42 Bu haber 1307 kez okundu
 
Devlet Bahçeli Bulvarı Açılıyor
Devlet Bahçeli Bulvarı Üst Geçidinde Son Rötuşlar
GÜNDEM Haberi
Devlet Bahçeli Bulvarı Açılıyor

 

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Devlet Demir Yolları 2. Bölge Müdürü Mehmet Rahmi Gül ve Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Üney ile birlikte kısa bir zaman sonra açılacak olan Devlet Bahçeli Bulvarındaki üst geçitte incelemelerde bulundu.

Devlet Bahçeli üst geçidinin yaya geçitlerindeki güvenlik önlemleri ve diğer detaylarla ilgili Devlet Demir Yolları ve Niğde Belediyesi’nin iş birliği ile gerekli çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

Niğde için büyük önem arz eden, birçok kazanın yaşandığı ve Niğde'nin kanayan yaralarından olan ‘Devlet Bahçeli Çevre Yolu Üst Geçit’ çalışmalarının çok kısa bir zaman sonra vatandaşlarımızın hizmetine açılacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Özdemir; Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz projeleri bir bir gerçekleştiriyoruz. Burada yayalarımızın güvenliği için gerekli önlemleri alıyoruz. Güvenlik kameraları ve yaya çizgileri ile burası  modern bir üstgeçit olacak. Vatandaşlarımızın güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir.  İnşallah bu üst geçidimiz de çok kısa bir zaman sonra halkımızın hizmetine en güvenli şekilde açılacak.  Bizlere bu projelerde destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Ulaştırma Bakanımıza, Devlet Demir Yolları Genel Müdürlüğü'ne, Milletvekillerimize ve Niğde Valimize teşekkür ediyorum.  Niğde için her zaman durmak yok yola devam diyoruz. Allah’ın izniyle hep birlikte el ele verip şehrimize daha güzel projeleri kazandıracağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Devlet, Bahçeli, Bulvarı, Açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı