Tempo FM
Haber Detayı
02 Haziran 2021 - Çarşamba 16:23 Bu haber 928 kez okundu
 
Enerya’dan dev çekiliş
Türkiye’nin öncü enerji şirketi Enerya Enerji ve Dosider işbirliği ile Enerya aboneleri için dev çekiliş fırsatı başladı. Kullanıcılar hemen doğal gaza geçerek çekilişe katılabilir, kombi kazanma fırsatını yakalayabilir. Çekiliş kampanyası 1 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Antalya, Aydın, Konya, Niğde, Nevşehir, Denizli, Karaman, Erzincan, Ereğli ve Aksaray illerinde geçerli olacak.
YAŞAM Haberi
Enerya’dan dev çekiliş

 

 

Türkiye’nin lider enerji şirketi Enerya Enerji, Dosider (Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği)  iş birliği ile yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Her daim kullanıcıları konfor ile buluşturan ve doğal gaz rahatlığını evlere taşıyan Enerya Enerji, bu kampanya ile ‘doğal gazsız ev kalmayacak’ diyor. 1 Haziran–31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile bu dönemde bağlantı anlaşması yapan yeni abonelere toplamda 54 kombi hediye edilecek. Kampanya, Enerya Enerji’nin faaliyet gösterdiği Antalya, Aydın, Konya, Niğde, Nevşehir, Denizli, Karaman, Erzincan, Ereğli ve Aksaray olmak üzere 10 şehirde geçerli olacak. Kampanya çekiliş tarihi ise 10 Ağustos. 

1,5 milyonu aşkın aboneye hizmet veren Enerya, kombi çekiliş kampanyasının yanı sıra kurumsal çözüm ortağı VakıfBank ile yeni abonelerine özel, avantajlı bireysel kredi kampanyasından yararlanma olanağı tanıyor. Her evin doğalgaz konforuna sahip olması için hizmet verdiği tüm bölgelerdeki dönüşüm aboneliklerine, 36 ay vadeli bireysel kredi kampanyası sunan Enerya; doğal gaza ulaşımı kolaylaştırmak için her bütçeye uygun koşullar sunuyor. Yeni aboneler VakıfBank’tan; 3.000 TL’den başlayarak 15.000 TL’ye kadar, 36 ay vade ile kredi kullanma fırsatı yakalıyor. 

Enerya’nın abonelerine sağladığı kombi çekiliş fırsatı ve dönüşüm bedeline 36 ay vade kampanyasının yanı sıra bağlantı bedeline haziran ayı sonuna kadar 7 taksit imkânı sunarak, doğal gaza geçmenin avantajlarını artırıyor. 

Temiz enerji kaynaklarından olan doğal gaz; ikâmet edilen şehrin hava kalitesine katkı sağlaması, ısınma koşullarına konfor kazandırması ve bütçe dostu olmasıyla da oldukça önemli. Üstelik uzmanlar, doğal gaz alternatifi olan ısınma sistemlerinin birçoğunun mekân içerisindeki havayı devir daim eden çalışma prensibinin sağlıksız olduğu konusunda açıklamalarda bulunuyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde de doğal gaz en sağlıklı ısınma sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Lerzan KARABAYIR
Etiketler: Enerya’dan, dev, çekiliş,
Yorumlar
Haber Yazılımı