Tempo FM
Haber Detayı
05 Şubat 2020 - Çarşamba 15:52 Bu haber 25161 kez okundu
 
Erkek Korse
Korse denince akıllara kadınların kilolarını saklamak için kullandıkları ürünler gelmektedir. Ancak bilinmeyen şey firmaların erkeklere özel korseler de ürettikleridir. Aslında erkekler ..
TANITIM HABERLERİ Haberi
Erkek Korse

Erkek Korse

Korse denince akıllara kadınların kilolarını saklamak için kullandıkları ürünler gelmektedir. Ancak bilinmeyen şey firmaların erkeklere özel korseler de ürettikleridir. Aslında erkekler de en az kadınlar kadar korse ihtiyacı duymaktadır. Fakat erkek ve kadın bedenleri farklı özelliklere sahip olduğu için korse modellerinde de alternatif üretimler gerçekleştirilmektedir. Erkek korse modellerinde spor için kullanılan da günlük kullanımına uygun olanlar da vardır. Sporda korse kullanımı özellikle bedenin daha hızlı bir şekilde forma gelmesi açısından önemsenmektedir. Günlük kullanımda ise erkekler genellikle göbek bölgelerinde bulunan istenmeyen yağlardan şikâyetçilerdir. Özellikle gömlek kullanımında kendini belli eden göbek yağları kaliteli bir korse seçimi ile birlikte saklanabilmektedir. Siz de sitemizde satışa sunulan garantili korselerle birlikte hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Erkek Boxer Korse

Sitemizde yer alan erkek boxer korse modelleri ile birlikte tek bir ürün ile sorunların çözüme kavuşması mümkündür. Erkekler için satılan korselerde genellikle göbek ya da bel için etkin uygulamalar olduğu bilinmektedir. Fakat bu gibi korseler kaydıkları ve sabit durmadıkları için istenen sonuçların alınmasına engel oluşturmaktadır. Oysaki stoklarımızda yer alan boxer şeklinde olan korseler tüm sorunları çözmektedir. Öncelikle korse ürün özelliklerinden ötürü sadece belde değil kalça kısmında da bir toparlama elde edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle tercih eden bireyler günlük kullanım için bile korseyi hayatlarına sokabilmektedir. Erkek korse modellerinde renk ve beden alternatifleri devamlı şekilde yinelenmektedir. Stokların güncellenmesi ile birlikte artık satışı bulunmayan ürünlere yeniden erişim sağlandığı görülmektedir. Üstelik ürün erişimleri saat 15:00 a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo garantisi vermektedir. Kullanıcılarımız alımları sonrasındaki ödemelerinde ister kredi ya da banka kartlarını isterlerse kapıda ödeme opsiyonumuzu tercih edebilmektedir. 

Ürünleri incelemek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.camasirvitrini.com/erkek-ic-giyim-erkek-atlet-fanila/1379-emay-boxer-erkek-korse-e1005-outlet-l.html

Erkek Korsede Ürün Özellikleri

Kadın korselerinde de erkek korselerinde de ortak sorunlar bulunmaktadır. Ürünlerin materyallerinin çok set olması, nefes almayı zorlaştırması ve giyilmesi için uzun uğraşlar istemesi ortak sorunlar arasında ilk sırada bulunanlardır. Bunun yanı sıra pek çok korse vaat ettiği sonuçları vermemektedir. Ancak satışını yapmış olduğumuz korse modellerinde esnek ve nefes alabilen bir kuşam tercih edilmiştir. Sağlığa herhangi bir zararı olmayan kumaş erkeklerde hem göbek hem de bel bölgesinde gözle fark edilir şekilde toplanma sağlanmasını garantilemektedir. Üstelik korselerin yine materyallerinden kaynaklanan özelliklerinden ötürü aşağı kayma gibi bir sorun çıkarma ihtimali de bulunmamaktadır. bu tür ürünler hijyen kuralları yüzünden iadesiz şekilde kargoya verilmektedir.

www.camasirvitrini.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkek, Korse,
Yorumlar
Haber Yazılımı