Tempo FM
Haber Detayı
23 Haziran 2021 - Çarşamba 14:58 Bu haber 1739 kez okundu
 
Filorga Ürünlerini Keşfet!
Yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkan en sık problemlerden biri yaşlılık belirtileridir. Yaşlılık belirtileri sadece yaşın ilerlemesiyle değil birçok farklı nedenden dolayı da ortaya çıkabilir. Bunlara genel olarak bakacak olursak;
TANITIM Haberi
Filorga Ürünlerini Keşfet!

 

Yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkan en sık problemlerden biri yaşlılık belirtileridir. Yaşlılık belirtileri sadece yaşın ilerlemesiyle değil birçok farklı nedenden dolayı da ortaya çıkabilir. Bunlara genel olarak bakacak olursak;

  • Genetik etkenler
  • Sağlıksız beslenme
  • Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmak

Yaşlılık belirtilerini gidermek, cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlamak için anti-aging bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Anti aging, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatan ve cildin daha genç görünüme kavuşmasını sağlayan ürünlere denir. Siz de bu doğrultuda Filorga markasının ürünlerini keşfedebilirsiniz. Hadi gelin birlikte bakalım…

Filorga ürünleri ciltte oluşan sıkılık kaybı, çizgi, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçmeyi hedefleyerek cildi olduğundan daha genç ve canlı bir görünüme kavuşturur.

Filorga NCTF Reverse Supreme Regenerating Cream

Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş besleyici bakım kremidir. Ciltteki çizgi ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Cildin elastikiyetini güçlendirir. Cildi nemlendirir, doğal yaşlanma süresini korumanın desteklenmesini sağlar. Temiz cilde masaj yaparak eşit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Filorga Lift Designer Serum

Serum cilt bakımında kullanılan konsantre bir ürünüdür. Sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği cildin yaşlanma süresini korur ve ince yapısı sayesinde cilde kolayca emilim sağlar. Ciltteki çizgi, kırışıklık gibi belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. Etkili sonuç için düzenli kullanılması gerekmektedir.

Filorga Oxygen Glow Smoothing Radiance Eye Care

Cilt bakımın en önemli adımlarından biri de göz çevresi bakımıdır. Cilt kadar göz çevresinde de yaşlılık belirtileri görülür. Filorga Oxygen Glow kremi içeriğinde bulunan hyaluronik asit göz çevresini aydınlatır, nemlendirir. Göz çevresinde mevcut olan ince çizgi, kırışıklık ve koyu halka problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Siz de tüm Filorga anti-aging bakım ürünlerini Dermokozmetika sitesinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Filorga, Ürünlerini, Keşfet!,
Yorumlar
Haber Yazılımı