Tempo FM
Haber Detayı
01 Mayıs 2021 - Cumartesi 22:56 Bu haber 511 kez okundu
 
Gültekin 1 Mayıs Mesajı Yayınladı
T.B.M.M Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal işler Komisyonu Üyesi ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Gültekin 1 Mayıs Mesajı Yayınladı

NİĞDE - T.B.M.M Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal işler Komisyonu Üyesi ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

 

Bizler için, alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Emekçilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşmaları için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en önemli dayanışma günlerinden biri olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı, emeğe verilen değerin ve saygının ifadesidir.

AK Parti olarak; işçi ve emekçilerimizin sorunlarına her zaman samimiyetle çözüm bulmaya çalıştık. İstihdamı artırmak, işsizlik oranını düşürmek için pek çok tedbiri, programı hayata geçirdik. Bu anlayışla emekçi kardeşlerimiz ücretten sosyal haklara kadar her alanda önemli kazanımlar elde ettiler.

"Mücadelemizin karşılığını en iyi şekilde alacağız."

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın liderliğinde Covid-19 salgınına karşı yürüttüğümüz başarılı mücadelede de çalışanlarımızı her alanda koruyacak tedbirler ve destekler sağladık. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması ve istihdamın korunması için canla başla çalışıyoruz. Sosyal koruma kalkanı altında hayata geçirdiğimiz programlarla salgının çalışanlarımızın hayatında yol açtığı sıkıntıları en aza indirmek için tedbirlerimizi alıyoruz. Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, ortaya çıkan katma değerden vatandaşlarımızın yararlanması için her türlü çabayı gösteriyoruz. İnşallah hep birlikte vermiş olduğumuz mücadelenin karşılığını en iyi şekilde alacağız.

Bu vesileyle emek ve alın teriyle ülkemizin büyümesi ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Gültekin, 1, Mayıs, Mesajı, Yayınladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı