Tempo FM
Haber Detayı
04 Şubat 2021 - Perşembe 17:08 Bu haber 4148 kez okundu
 
Gültekin Ulukışlayı Ziyaret Etti
AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin Ulukışla İlçesini ve köylerini ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Gültekin Ulukışlayı Ziyaret Etti

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin Ulukışla İlçesini ve köylerini ziyaret etti.

HasangaziKöşkönü ve Emirler Köylerini ziyaret eden Milletvekili Gültekin, vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya gelerek köylerde yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunup, köylerin taleplerini not aldı.

Köy ziyaretlerinin ardından Ulukışla Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Gültekin, Belediye Başkanı Ali Uğurlu’dan Ulukışla Belediyesi’nin hizmetleri, yatırımları ve projeleri hakkında bilgi alıp, projesi tamamlanan İçme Suyu Arıtma Tesisinde incelemelerde bulundu. Daha sonra Ulukışla AK Parti İlçe Teşkilatında, teşkilat mensupları ile bir araya gelen Gültekin: “İnandığımız yolda birlikte yürüdüğümüz değerli dava arkadaşlarımızla birlikteyiz. AK Parti kadroları olarak doğru istikametimizden ve doğru sözümüzden asla ayrılmadan yolumuza devam edeceğiz.” Dedi. 

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Milletvekili Gültekin: “Bugün Ulukışla ilçemizi ve köylerimizi ziyaret ederek, hemşehrilerimiz ve muhtarlarımızla köylerimizin ihtiyaçları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Emirler köyümüzün ihtiyacı olan içme suyu ve kanalizayon değişiminin yapıldığı bölgede incelemelerde bulunduk.  Yaklaşık 2 Milyon TL maliyetle 16 KM içme suyu hattımızı ve 13 KM kanalizasyon hattımızın yapımına hızla devam ediyoruz. Yine Ulukışla ilçemizin en önemli sorunlarından olan içme suyu sorunu 18 Milyon TL yatırımla yapmış olduğumuz İçme Suyu Arıtma Tesisimizle çözüme kavuşmuş oldu. Bu tesisimiz ile Ulukışla ilçemize 2050’li yıllara kadar sağlıklı içme suyu temini sağlanacaktır.  Tesisimize desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ulukışla’mıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör:
Etiketler: Gültekin, Ulukışlayı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı