Tempo FM
Haber Detayı
27 Temmuz 2021 - Salı 11:16 Bu haber 2283 kez okundu
 
Gültekin Yeni Hastane İnşaatında İnceleme Yaptı
Niğde'de yapımı devam eden 400 yataklı hastanede incelemelerde bulunan Ak Parti Niğde miletvekili Selim Gültekin duvara bir tane tuğla koydu.
SAĞLIK Haberi
Gültekin Yeni Hastane İnşaatında İnceleme Yaptı

Hayrettin YENEL

NİĞDE - Niğde'de yapımı devam eden 400 yataklı hastanede incelemelerde bulunan Ak Parti Niğde miletvekili Selim Gültekin duvara bir tane tuğla koydu.

Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yapımı devam eden Hastane ek binasında incelemelerde bulunan Ak Parti Niğde Milletvekili Ecz. Selim Gültekin yetkililerden hastanenin yapım süreci ile iglili bilgi aldı. Hastanenin katlarını gezen Gültekin, eline aldığı çekiç ve tuğla ile hastanenin duvarına katkı sağladı. 

Hastanenin yapımının hızla devam ettiğini belirten Gültekin en kısa sürede tamamlanması için yoğun ir çalışmanın gerçekleştirildiğine dikkat çekti. Gültekin, hastanenin tamamlanmasının ardından Niğde 'nin ihtiyacına cevap verecek büyüklükte ve her türlü donanıma sahip olacağını söyledi. Hastanenin hızla yükselmeye devam ettiğini analtan Gültekin; " Her yönü ile daha gelişmiş Niğde'mizin geleceğini inşa etmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz." dedi. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Gültekin, Yeni, Hastane, İnşaatında, İnceleme, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı