Tempo FM
Haber Detayı
24 Mayıs 2021 - Pazartesi 20:44 Bu haber 1006 kez okundu
 
Günaydın Sırası Gelenleri Aşı Olmaya Davet Etti
Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Bilal Günaydın, Hastanede Covid-19 Aşı uygulamalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, Sırası gelen vatandaşları aşı olmaya davet etti.
SAĞLIK Haberi
Günaydın Sırası Gelenleri Aşı Olmaya Davet Etti

NİĞDE - Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Bilal Günaydın, Hastanede  Covid-19 Aşı uygulamalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, Sırası gelen vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Aşı sırası gelen vatandaşlarını aşı olması halinde bu yaz salgının yıkıcı etkisinin sona erebileceğini vurgulayan Günaydın: “’Sağlık bakanlığımızın belirlediği Covid-19 aşı uygulaması tüm Türkiye’de olduğu gibi Hastanemiz‘de de başarı ile devam etmektedir. Sağlık Bakanlığımızın covid19asi.saglik.gov.tr adresinde yapacağı duyurulara göre MHRS, e-nabız ya da 182 numaralı telefon hattından vatandaşlarımız randevularını alıp hastanemizde aşı olmaktadırlar. Vatandaşlarımız aşı ile ilgili çıkan spekülatif bilgilere aldanmamalı sadece bakanlığımızın Covid-19 aşısı için hazırladığı ve  güncel bilgilere yer verdiği covid19asi.saglik.gov.tr adresinde paylaşılan bilgileri dikkate almalıdırlar. Vatandaşlarımızın aşı uygulamamızı planlı devam ettirebilmek için MHRS, e-nabız ve 182 numaralı telefonla randevu hattını kullanarak sabah 8.00 akşam 24.00 saatleri arasında MHRS de belli aralıklarla randevu alıp aşıları uygulanabilmektedir. Bu merkezlerden randevu alamayan hastalarımıza da hastanemiz bünyesinde personellerimiz randevu planlamalarında yardımcı olmaktadır. Sırası gelen vatandaşlarımızı aşı olması halinde bu yaz salgının yıkıcı etkisi inşallah sona erecektir.  Sırası gelen vatandaşımızı aşı olmaya davet ediyorum. Aşının bu hastalıktan bizi bir an önce kurtarmasını temenni ediyorum. Aşılama faaliyetleri boyunca daha önce riayet ettiğimiz temizlik, maske, sosyal mesafe kurallarını esnetmeden kurallara uymaya devam etmemiz gerekmektedir. Aşı, maske ve mesafeden daha fazla korur. Biraz daha sabır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günaydın, Sırası, Gelenleri, Aşı, Olmaya, Davet, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı